Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
TYP OBALU
VLASTNOSTI A ÚČINKY
viac... menej
PROBLÉMY
viac... menej
Filter

Telové balzamy a maslá

Zobrazené produkty: 1-9 z 36 položiek

STAROSTLIVOSŤ O TELO | TELOVÉ BALZAMY | TELOVÉ MASLÁ

Kto by netúžil po krásne hebkej, vyživenej a hydratovanej pokožke, ktorá žiari už na prvý pohľad? Faktorov, ktoré ovplyvňujú stav našej pokožky je obrovské množstvo. Od genetiky, stravovacích návykov, cez prostredie, oblečenie, ktoré nosíme, až po náš výber produktov telovej kozmetiky. V dnešnom svete už však zďaleka nestačí len mydlo či sprchovací gél na zbavenie sa nečistôt. Naša pokožka sa vyvíja spoločne s nami a prispôsobuje sa podmienkam, v ktorých žijeme. Často môže byť vystresovaná, chýbajú jej živiny, objaví sa podráždenie či vyrážka, ekzém... Preto ideálnou voľbou je vhodný a predovšetkým vedomý výber telovej starostlivosti, ktorá nám pomôže dosiahnuť svoju vysnívanú, zdravú, hydratovanú a oslnivo žiarivú pokožku celého tela!

Telová starostlivosť z ponuky Soaphoria

V eshope Soaphoria nájdete bohatú ponuku prírodných produktov pre starostlivosť o pokožku celého tela. Vyberte si zo značiek Soaphoria, Botanica Slavica, Skin Paradise, alebo stavte na overenú dermokozmetiku CBD apothecary. Pri výbere sa riaďte nielen obalom či vôňou výrobku, ale tiež jeho zložením a svoju voľbu prispôsobte potrebám svojej pokožky.

Vyberte si to pravé v niektorej z kategórií:
-    Telové krémy a mlieka
-    Telové balzamy a maslá
-    Telové ošetrujúce oleje

Telové balzamy a maslá

Telové balzamy a maslá, ako samotné názvy napovedajú, predstavujú produkty na báze olejov a masiel. Tieto výrobky neobsahujú pridanú vodnú zložku a preto najlepšie urobíte, ak ich aplikujete priamo na vlhkú pokožku, ideálne ihneď po kúpeli, aby sa tak mohli rýchlejšie vstrebať.

Extrémne vysušená pokožka, mdlá koža bez života, ekzematická pokožka aj zrelá koža potrebujú o čosi viac výživy než normálna koža. Práve v takýchto prípadoch je ideálne siahnuť po telovom balzame alebo masle. Telový balzam na všetky typy pokožky krásne premastí a hĺbkovo vyživí aj tú najsuchšiu pokožku. Aj telové maslo je vhodné na všetky typy pokožky, obzvlášť čisto prírodné maslá sú vyhľadávané aj ekzematikmi a alergikmi. Ak teda neviete, čo na ekzém, stavte na mangové maslo, poprípade zvoľte bambucké alebo mandľové maslo a suchosť či podráždenie sa stane minulosťou.

Tajomstvo úspechu telového masla či balzamu netkvie len v jeho vyživujúcich vlastnostiach či schopnosti zmierniť podráždenie a naštartovať regeneračné procesy. Ide totiž o absolútne univerzálny prostriedok pre starostlivosť o kožu od hlavy až po päty a to doslova. Univerzálny balzam zatočí so suchými perami rovnako ako hravo si poradí s popraskanými pätami. Poslúži ako skvelá náhrada masážneho oleja i regeneračného krému. Pokožka síce po ňom ostane trošku mastná, ak ho však aplikujete na ešte vlhkú kožu po kúpeli, vstrebe sa omnoho rýchlejšie a tiež efektívnejšie zásobí hlbšie vrstvy pokožky živinami.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa