Celkové hodnotenie
5
7 Recenzie
Spokojnosť
(5)
.
Hotový zázrak na poškodenú pokožku. Po použití je pokožka úžasné hebká. Tento balzamček pokožku upokojí a uľavuje od svrbenia a pnutia suchej popraskanej kože.
Z.
Balzam má hustejšiu konzistenciu, je na môj kus trošku mastný. Avšak, mastný film sa celkom dobre vstrebáva a po chvíľke už zostáva pokožka len vyživená, mäkká a jemná. Bylinková vôňa je mi veľmi príjemná. Balzam mi zachránil moje suché popraskané ruky. Moja koža je precitlivená na rôzne saponáty a po umytí riadu je vždy veľmi zničená. S týmto balzamčekom sa rýchlo upokojí a zjemní
Mama.
Skvelý produkt na popraskané suché ruky. Umývanie riadov mi vždy ničí pokožku, bohužiaľ rukavice neznesiem. Vždy po umývaní riadov si natriem ruky týmto krémom, nasadím bavlnené rukavičky a nechám krém dobre vstrebať. Zmenilo mi to kožu. Pokožka je mäkká, nepraská a nesvrbí.
Denisa
Hotový zázrak pre môj atopický ekzém. Vždy po natieraní týmto balzamčekom sa mi pokožka upokojí. Upokojí svrbenie a postupne aj hojí rozškrabané ložiská ekzému. Pre mňa to je zatiaľ najlepší krém na upokojenie ekzému, aký som kedy skúšala. Som maximálne spokojná.
.
Super hojivý krém na ranky a podráždenia. Krásne vonia za bylinkami. Najlepší je na zjemnenie suchej kože na lakťoch a pätách.
Táňa
Najlepší liek na suchú popraskanú pokožku.
Lenka
Je super ako výživná a hojivá kúra na suchú a popraskanú, zničenú kožu. Rada sa hrabem v záhrade, presádzam kvety a podobne. Z toho mám ale úplne zničené ruky. Pravidelné natieranie týmto balzamčekom mi pomohlo zlepšiť stav pokožky. Kožu mám mäkšiu, jemnejšiu a popraskané miesta sú fuč.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa