Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
TYP PLETI
VLASTNOSTI A ÚČINKY
viac... menej
AKTÍVNE LÁTKY
viac... menej
VEKOVÁ KATEGÓRIA
POUŽITIE
Filter

Pleťové krémy

Zobrazené produkty: 1-9 z 22 položiek

PLEŤOVÉ KRÉMY | DENNÁ A NOČNÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ | KRÉMY PODĽA TYPU PLETI

Hebká a vláčna pleť nie je daná iba mladosťou a dobrou životosprávou, ale hlavne kvalitnou starostlivosťou. Suchú pleť je potrebné hydratovať a vyživovať, zatiaľ čo mastná pleť vyžaduje ľahšie krémy. Starostlivosť o pleť zahŕňa krémy, ktoré pokožku chránia pred nepriaznivým počasím, ako je vietor, mráz a slnko, ale aj pred škodlivými vplyvmi znečisteného ovzdušia. Na večer je naopak nevyhnutné pokožku regenerovať nočnými krémami, ktoré pleť po celom dni hydratujú a vyživujú.


Pleťový krém je základom každodennej starostlivosti o pleť. Poskytne pleti nutnú výživu, hydratáciu a zároveň ju ochráni pred vonkajšími vplyvmi vrátane UV žiarenia. Denný pleťový krém slúži tiež ako základ pre líčenie. Krémy samozrejme nie sú určené len pre ženy, ale v špeciálnom zložení tiež pre mužov a citlivú detskú pokožku. Túžite po hydratovanej, hebkej a zdravej pleti? Chcete oddialiť príchod vrások, zbaviť sa akné alebo len rozjasniť pleť? Stavte na ten správny krém na tvár!

Ako vybrať ideálny denný krém?

Medzi hlavné kritériá výberu denného krému patrí typ pleti: veľmi suchá, suchá, normálna, zmiešaná, mastná a všetky typy. Krémy môžete vyberať aj podľa veku či problému pleti, napríklad citlivá a podráždená, s akné, s linkami a vráskami, s kruhmi pod očami, s pigmentovými škvrnami ... Môžete zvoliť aj typ a objem produktu, jeho cenu či stupeň SPF ochrany . Všetko nájdete v lište naľavo. Vďaka správnemu dennému krému bude vaša pleť trvalo hebká a bude žiariť zdravím.

Zodpovedajte si nasledovné otázky
•    Aký je váš typ pleti?
•    Aký je váš vek??
•    Ččo od krému očakávate?
•    Hľadáte dennú alebo nočnú starostlivosť?


Alebo vyberajte podľa typu krému
•    Hydratačné krémy: bojujú so známkami starnutia, uľavujú od pocitu suchej pleti a zabraňujú vzniku šupiniek.
•    Krémy na akné: obmedzujú produkciu mazu, pupencov a upchávanie pórov, redukujú sčervenanie a vznik čiernych bodiek.
•    Krémy proti vráskam: posilňujú, vyživujú, omladzujú a osviežujú pleť a dodávajú jej pružnosť, bojujú so vznikom nových vrások.
•    Rozjasňujúce a tónovacie krémy: prejasňujú, hydratujú a zjednocujú pleť, dodávajú jej zdravý vzhľad.

Aký krém si vybrať?

Pri výbere toho správneho krému na tvár je naozaj potrebné brať do úvahy, aký máte typ pleti. Jedine potom jej môžete poskytnúť starostlivosť, ktorú potrebuje. Krémy pleť vyživujú a chránia.
•    Denný krém sa nanáša na pleť spravidla ráno. Taký krém je skôr ľahší a mal by pleť rozjasniť a chrániť po celý deň pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Zároveň ho môžete použiť ako podklad pod make-up.
•    Nočné krémy sa používajú na vyčištenú pleť večer pred spánkom. Krémy obsahujú látky, ktoré pleť vyživujú a regenerujú po celú noc.

Krém si vyberajte podľa typu vašej pleti. Ak máte veľmi citlivú pleť na kozmetické produkty, prv než začnete nejaký produkt používať, urobte si test znášanlivosti na malom kúsku kože. V prípade, že bude všetko bez problémov, užívajte výrobok, ako je určené.

Nezabudnite, že...

Denný krém je základom každodennej starostlivosti o pleť. Poskytne pleti nutnú výživu, hydratáciu a zároveň ju ochráni pred vonkajšími vplyvmi vrátane UV žiarenia. Denný pleťový krém slúži tiež ako základ pre líčenie. Krémy samozrejme nie sú určené len pre ženy, ale v špeciálnom zložení tiež pre mužov a citlivú detskú pokožku.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa