Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Holenie a depilácia

Zobrazené produkty: 1-2 z 2 položiek

SPRCHOVANIE | KÚPEĽ | HOLENIE | DEPILÁCIA

Sprchovanie naše každodenné

Aj pravidelne sa opakujúce rituály ako sprchovanie si zaslúžia našu zvláštnu pozornosť. Práve preto, že sa opakujú tak často, je veľmi dôležité, aké produkty si vyberieme. V žiadnom prípade netreba tento výber zanedbať obzvlášť vtedy, ak vaša pokožka trpí náchylnosťou na podráždenie či inými problémami.

V bohatej ponuke sprchovacích produktov Soaphoria nájdete:
-    Sprchovacie gély pre citlivú pokožku
-    Sprchovacie gély pre alergikov
-    Hravé sprchovacie peny
-    Sprchovací gél pre deti
-    Sprchovacie mydlá
-    Sprchovacie oleje

A mnoho ďalších skvelých produktov pre každodennú očistu tela, ktoré nedráždia pokožku, ale poskytujú jej ošetrujúcu výživu. Všetky produkty Soaphoria predstavujú sprchovacie oleje, sprchovacie peny a sprchovacie gély bez silikónov, sulfátov, parabénov, ropných derivátov a syntetických parfumácií či farbív. Existujú špeciálne sprchovacie gély pre ženy, pre mužov, pre deti aj pre rôzne typy pokožky (normálna, suchá, mastná, problematická s výskytom akné, citlivá ...). Praktické sú sprchovacie gély 2v1, skombinované so šampónom, vhodné napríklad pre športovcov.

Ako na krásnu a hladkú pokožku bez chĺpkov

Ku krásnej a žiarivej pokožke chĺpky rozhodne nepatria. Holenie a depilácia sa preto právom radia k najčastejšie vykonávaným kozmetickým úpravám vôbec. Krásny pocit hladkých nôh a celého tela je nezameniteľný. Depilujte svoje telo a získajte krásnu hladkú a hebkú pokožku. Depilácia je s dnešnými modernými prípravkami jednoduchá a rýchla.

Depilácia vás bezbolestne zbaví chĺpkov, avšak nevytrhne korienok. Jej výhodou je, že vydrží až 3 dni a celý proces je bezbolestný. Pomocou depilátora, žiletky a vhodnej peny na holenie sa jednoducho oholíte, a to za veľmi nízke obstarávacie náklady.
Depilácia a jej výhody aj nevýhody

Depilácia má svoje plusy aj mínusy, medzi najdôležitejšie plusy patria:
•    Bezbolestný proces
•    Rýchly účinok
•    Dostupnosť

Všetko, čo potrebujete k śupešnej depilácii, je holiaci strojček a vhodná pena na holenie. Ak trpíte na podráždenie, najlepšie využijete penu na holenie, ktorá neštípe a nedráždi pokožku. Je vyrobená z prírodných surovín a efektívne sa stará aj o tú najcitlivejšiu pokožku.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa