FAQ - Vernostná karta

faq 10.jpg

Ako môžem získať vernostnú kartu a koľko ma to bude stáť?

Vernostnú kartu Soaphoria môžete získať veľmi jednoducho a úplne zadarmo pri online nákupe v minimálnej hodnote 43 eur. V prípade Vášho záujmu o získanie vernostnej karty Vás prosíme, aby ste nás ihneď v čase vytvorenia objednávky kontaktovali emailom na info@soaphoria.eu. Uveďte, prosím, číslo Vašej objednávky, ku ktorej si prajete vernostnú kartu poslať. Kartičku o veľkosti kreditnej karty v transparentnom dizajne Vám následne radi pribalíme k Vašej objednávke :) Upozorňujeme však, že počet fyzicky dostupných vernostných kariet je limitovaný skladovými zásobami. V prípade, že na sklade v čase Vašej prosby o vydanie kartičky nemáme fyzickú kartu k dispozícii, namiesto jej pribalenia do zásielky Vám bude poskytnutý virtuálny kód, vďaka ktorému si svoju vernostnú zľavu môžete takisto uplatniť pri každej ďalšej online objednávke.

Aké výhody mi poskytuje vernostná karta Soaphoria?

Vďaka vernostnej karte máte nárok na 5% zľavu z Vašej eshopovej objednávky. Vernostná zľava sa nevzťahuje na prvý nákup, ktorý podmieňuje získanie vernostnej karty. Až po fyzickom obdržaní kartičky, alebo získaní virtuálneho vernostného kódu na základe Vašej prvej objednávky v hodnote 43 eur, ku ktorej ste o kartu požiadali, je možné túto zľavu plnohodnotne využívať.

Je platnosť vernostnej karty časovo limitovaná?

Platnosť vernostnej karty Soaphoria nie je nijako limitovaná, od momentu jej získania si zľavu môžete uplatniť pri každom Vašom nákupe. Vernostnú zľavu nevyužijete jedine pri prvom nákupe, od momentu jej získania je Vám však k dispozícii v podstate navždy :)

Ako si uplatním zľavu z vernostnej karty?

V prípade nákupu prostredníctvom eshopu stačí zadať číslo fyzickej kartičky po "n" do kolónky "Kupón" a zľava 5% sa Vám odpočíta automaticky. Ak ste namiesto fyzickej karty dostali virtuálny kód, zadajte na toto miesto práve Váš jedinečný kód. Ak sa Vám napriek tomu zľava neodpočíta, kontaktujte nás, prosím, ešte pred dokončením Vašej objednávky prostredníctvom emailu na info@soaphoria.eu. Ak nakupujete v niektorej z našich kamenných predajní a prajete si uplatniť zľavu z vernostnej karty, môžete tak urobiť, je však potrebné vernostnú kartu našim kolegom ukázať fyzicky.

Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa