Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
KONZISTENCIA
VLASTNOSTI A ÚČINKY
TYP VLASOV / PROBLÉM
viac... menej
Filter

Kondicionéry a masky na vlasy

Zobrazené produkty: 1-9 z 23 položiek

KONDICIONÉRY NA VLASY | MASKY NA VLASY | TUHÉ KONDICIONÉRY

Masky a kondicionéry na vlasy

K hĺbkovej výžive vlasov nestačí iba kvalitný šampón. Snažte sa pravidelne používať aj kondicionér alebo ošetrujúcu masku.
•    Kondicionér pomáha pri rozčesávaní vlasov a dodáva im lesk a hydratáciu.
•    Maska na vlasy poskytne vašim vlasom hĺbkovú regeneráciu a dodá im potrebnú výživu.
Odporúčame používať prípravky na starostlivosť o vlasy najlepšie od jednej značky. Sú totiž navrhnuté tak, aby sa vzájomne dopĺňali a poskytli tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Prečo používať kondicionér na vlasy?

Pýtate sa, či nie je kondicionér zbytočný a či má zmysel používať masku na vlasy? Vlasy sú predsa „mŕtve“, tak ako by im mohla takáto starotlivosť pomôcť? Dôvodov, prečo po umytí chrániť svoje vlasy vlasovými kondicionérmi, je hneď niekoľko. Chcete zažiť ľahké rozčesávanie? Kondicionér vlasy uhladí a zároveň zjemní, teda sa potom ľahšie rozčesávajú a upravujú. Elektrizujú vám vlasy? Balzamy a kondicionéry na vlasy pomáhajú eliminovať aj toto neželané poletovanie vlasov, čím uľahčujú ich následnú úpravu. Boj proti lupinám? Základom je hydratácia pokožky hlavy! Práve kondicionéry majú pozitívne účinky na pokožku hlavy a dodajú jej potrebnú výživu, zabránia jej vysušovaniu a tak tvorbe lupín.

Kondicionér a maska podľa typu vlasov

Dôležitú rolu pri výbere správneho kondicionéru či masky na vaše vlasy zohráva špecifické zloženie. Každý typ vlasov potrebuje iný druh ochrany, preto je práve typ vlasov hlavným kritériom pri výbere balzamu či kondicionéru na vlasy.
•    Kondicionéry a masky na farbené vlasy obsahujú látky, ktoré chránia farbu pred vyblednutím a dodávajú vlasom lesk.
•    Balzamy na poškodené vlasy zas dodávajú vlasom potrebnú výživu, posilnia ich štruktúru a dodajú im objem. Vyberte si aj špeciálne vlasové kondicionéry na dlhé či krátke vlasy, jemné, suché alebo mastné vlasy vo vašej dm.
•    Pre dosiahnutie intenzívneho výsledku a regenerácie odporúčame kombinovať starostlivosť o vaše vlasy aj so špeciálnymi maskami a kúrami, ktoré dodajú vašim vlasom potrebnú ochranu pred ich ďalšou úpravou.
•    V prípade ak potrebujete zintenzívniť starostlivosť o vaše poškodené vlasy vyskúšajte kombinovať kondicionéry spolu s olejmi na vlasy, ktoré jednoducho po umytí vlasov rozotriete po vlasovom vlákne.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa