Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Kozmetika na problémy pokožky a vlasov

banned3.jpg

AKNÉ, ČIERNE BODKY, BIELE BODKY

Akné, čierne a biele bodky sú dermatologické problémy spojené s upchatými pórmi kože spôsobené nadmernou produkciou kožného mazu, hromadením odumretých kožných buniek a bakteriálnou infekciou. Soaphoria vyvinula účinné produkty na riešenie týchto problémov na prírodnej báze so špeciálnymi aktívnymi látkami.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   

banned3.jpg

EKZÉM, PSORIÁZA, ALERGIA

Dermatológmi odporúčané inovatívne a účinné riešenia zapracované do produktov Dermacare+ určené na ekzémy, psoriázu, atopický ekzém, keratózu pilaris a alergie, zamerané na efektívne zmiernenie symptómov a podporu k zlepšeniu stavu pokožky.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   

banned3.jpg

VRÁSKY, STARNUTIE, ANTI-AGE

Zrelá pleť má tendenciu k výskytu a prehĺbeniu vrások, straty elasticity, zhoršenia pigmentácie a straty objemu. Soaphoria ponúka riešenie pre obnovu hustoty a vitality kože pomocou bio kozmetiky obsahujúcej účinné látky prispôsobenými individuálnym potrebám pre jednotnú a vypnutú pleť.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   
banned3.jpg

SUCHÁ, DEHYDRATOVANÁ PLEŤ

Suchá, dehydratovaná pleť často poznačená pocitom smädu, napätia, svrbenia a šupinatosťou vedie k strate prirodzenej ochrany kožnej bariéry. Potrebuje každodennú starostlivosť na trvalú hydratáciu, podporu jej udržania a dodanie živín pre zdravý vzhľad. Objavte prírodné riešenia od Soaphoria.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   

banned3.jpg

CITLIVÁ, REAKTÍVNA, PODRÁŽDENÁ PLEŤ

Citlivá a reaktívna pleť reaguje okamžite negatívne na vonkajšie podnety ako sú chemické látky, vonkajšie vplyvy alebo stres. Prejaví sa začervenaním, podráždením, svrbením a často aj vyrážkami. Riešením diskomfortu pleti sú receptúry Soaphoria vyvinuté pre okamžitú úľavu, upokojenie a podporu zdravej kožnej bariéry.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   

banned3.jpg

ZMIEŠANÁ, MASTNÁ, ZNEČISTENÁ PLEŤ

Mastná pleť s tendenciou nadprodukcie kožného mazu spôsobuje nesympatický lesklý vzhľad a začervenanie, zatiaľ čo zmiešaná pleť produkuje aj suchšie oblasti mimo T-zóny s pocitom pnutia. Vhodnou starostlivosťou sa znečistená pleť šetrne zbaví zbytočného kožného mazu bez vysušenia, aby vynikla jej vyvážená krása s optimálnou pH kože.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   
banned3.jpg

LUPINY, SEBOREA (MASTNÉ LUPINY)

Príznakom kožných problémov ako je seborea alebo suchá pokožka hlavy sú žlté šupinaté vločky, alebo naopak drobné biele lupiny na pokožke hlavy. Pomoc podajú funkčné produkty priamo od výrobcu na zlepšenie nepríjemných symptómov svrbenia, pálenia či podráždenia až do bezpríznakového obdobia.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   

banned3.jpg

VYPADÁVANIE VLASOV, RIEDKE VLASY

Na riešenie vypadávania vlasov a zmiernenie plešatosti ponúkame špeciálne šampóny, kondicionéry a ošetrujúce prostriedky obsahujúce účinné látky, ktoré podporujú posilnenie vlasových vlákien, rast vlasov, zlepšenie ich celkového vzhľadu a zdravia.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   

banned3.jpg

SUCHÁ, POPRASKANÁ, DRSNÁ POKOŽKA

Suchá a popraskaná koža trpí nedostatkom hydratácie a výživy, často sprevádzaná nepríjemnými príznakmi ako drsnosť svrbenie, podráždenie či popraskanie. Naše receptúry s dôrazom na regeneráciu, zvláčnenie a obnovu pokožky poskytujú okamžitú úľavu a dlhodobé zlepšenie suchej pokožky tela, rúk aj nôh.

   OBJAVIŤ VÝROBKY   
Zobrazené produkty: 1-9 z 174 položiek
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa