Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Soaphoria prírodná kozmetika

Zobrazené produkty: 1-9 z 401 položiek

PRÍRODNÁ KOZMETIKA SOAPHORIA

Nezáleží nám len na tom, čo robíme. Dôležité je aj to, ako to robíme. My v Soaphorii sme sa rozhodli robiť veci inak a od samého začiatku sa riadime filozofiou, ktorej základom sú hodnoty, ktoré vyznávame a zohľadňujeme pri každom našom kroku. Jednou zo zásad Soaphorie je, že kozmetika by nemala byť testovaná na zvieratách. Sme hrdí na to, že naše produkty sú schválené medzinárodným programom Leaping Bunny, ktorý potvrdzuje dodržiavanie všetkých štandardov kozmetiky bez krutosti aj nad rámec legislatívnych požiadaviek. Všetky naše kozmetické produkty sú schválené spoločnosťou Cruelty Free International a programom Leaping Bunny, medzinárodným zlatým štandardom označujúcim výrobky bez krutosti. 

K výrobe produktov pristupujeme zodpovedne a s láskou. Šetrne zaobchádzame s prírodnými zdrojmi a produkty netestujeme na zvieratách. Vo svojich produktoch používame takmer 500 rastlinných ingrediencií.  Starostlivo vyberáme našich dodávateľov a k zákazníkom i zamestnancom pristupujeme citlivo a s rešpektom. Vegánske a vegetariánske zloženie našej kozmetiky je teda priateľské k prírode i človeku. Priaznivé účinky na pokožku potvrdzujú nezávislé testy. Kozmetika Soaphoria neobsahuje lepok, sulfáty, parabény, ropné deriváty, silikónové oleje, syntetické vône, farbivá, konzervanty a iné škodlivé látky. Nájdete u nás kompletnú starostlivosť o pleť, telo, vlasy a dokonca i šetrnú dekoratívnu kozmetiku.

V našich vratných obaloch nájdete produkty vyrobené z BIO panenských olejov, 100% prírodných esenciálnych olejov, z ovocných a bylinných extraktov, BIO včelích voskov, liečivých solí, BIO prírodných masiel a z množstvo ďalších prírodných pokladov.

V snahe dosiahnuť náš cieľ a teda ponúknuť vám unikátne prírodné a organické kozmetické produkty či produkty pre vašu ekologickú domácnosť alebo chvíle pohody a relaxu v najvyššej možnej kvalite tieto výzvy s radosťou prijímame a neustále vyhľadávame nové a nové alternatívy, vďaka ktorým spoločne s vašou pomocou neustále budujeme a zveľaďujeme svet Soaphorie.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa