Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
KONZISTENCIA
VLASTNOSTI A ÚČINKY
TYP VLASOV / PROBLÉM
Filter

Styling a úprava vlasov

Zobrazené produkty: 1-1 z 1 položiek

STYLING | ČESANIE | ÚČES

Stylingové prípravky

Stylingové prípravky napomáhajú vytvarovať, upraviť aj zafixovať vlasy do požadovaného účesu. Niektoré prípravky výrazne zvyšujú odolnosť účesu pred poveternostnými vplyvmi, iné zabezpečujú potrebnú ochranu pred vysokými teplotami, predlžujú trvanlivosť účesu, dodávajú mokrý či plážový vzhľad a pod.

Česanie vlasov

Česanie patrí k našej každodennej rutine, no nie je jedno, ako k nemu pristupujeme. Práve preto, že vlasy češeme denne, by sme tomuto úkonu mali venovať patričnú pozornosť. Nesprávne česanie vlasov môže spôsobiť rednutie, oslabenie, lámavosť a ničenie.

Ako správne česať vlasy?

Vlasy by sme mali česať veľmi jemne a pozorne. Trhanie alebo naťahovanie ich veľmi ničí. Väčšina z nás zvykne vlasy rozčesávať od hora. To je nesprávne.

Vlasy sa majú česať od končekov a postupne. Neprečesávajme ich vcelku, ale po malých kúskoch. Tak dochádza k šetreniu vlasu. Kučeravé vlasy sú nepoddajné, preto ich treba česať šetrne s hrebeňom s redšími zúbkami.

Vlasy sú náchylné na ničenie hlavne v mokrom stave, kedy podliehajú lámavosti. Umytie by malo prebiehať bez zauzľovania, osušenie má byť jemné a nie príliš dlhé a česať by sme ich mali špeciálne prispôsobeným, redším hrebeňom.Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa