Filtrácia

Cena
Značky
DOSTUPNOSŤ
VRATNÝ OBAL
VONNÁ KOLEKCIA
VLASTNOSTI A ÚČINKY
Filter

Dezodoranty a antiperspiranty

Zobrazené produkty: 1-9 z 23 položiek

DEODORANT | ANTIPERSPIRANT | POTENIE | PRÍRODNÉ DEODORANTY A ICH VÝHODY

Vyberte si kvalitný dezodorant a buďte svieži po celý deň! V našej ponuke nájdete deodoranty vo forme krému či tyčinky.

K celodennej sviežosti nám pomáhajú dezodoranty a antiperspiranty. Ponúkame dlhodobo účinné prostriedky proti poteniu, ktoré navyše príjemne voňajú. K dostaniu sú však tiež antiperspiranty a deodoranty bez vône, vhodné pre alergikov a ľudí s citlivou pleťou. Dezodoranty a antiperspiranty majú zaistiť čo najdlhšiu ochranu pred nežiaducim telesným pachom, ktorý dokáže narušiť fyzickú i duševnú pohodu. Predovšetkým počas horúcich letných dní sa často poriadne zapotíme. Aby sme sa práve v týchto prípadoch ctili stále príjemne a sviežo a zamedzili nadmernému poteniu, sú našou jasnou voľbou dezodoranty a antiperspiranty. Tie v prípade šetrného zloženia pôsobia nielen proti spomínanému zamedzeniu potenia, ale aj upokojujúco - hlavne po holení.

Dezodorant vs. antiperspirant

Úlohou dezodorantu je odstrániť nepríjemné telesné pachy, ktoré vznikajú potením. Obsahujú vonné a iné látky, ktoré spôsobujú, že je pot bez zápachu. Nezamedzujú však jeho tvorbe, pretože neovplyvňujú prirodzené funkcie pokožky. Vonnými látkami a absorbčnými ílmi v zložení však eliminujú zápach, ktorý vzniká z baktérií na pokožke.
Antiperspirant a rozdiel od dezodorantu nielenže bráni zápachu, ale tiež obsahujú hliníkové a iné zlúčeniny, ktoré na určitú dobu bránia produkcii potu tým, že čiastočne upchávajú potné žľazy a tým bránia vylučovaniu potu. Antiperspiranty sú vhodné hlavne pre ľudí trpiacich nadmerným potením, alebo pri ťažkom fyzickom výkone či námahe.

Prírodné deodoranty

Prírodné deodoranty neobsahujú hliník, parabény, konzervanty a syntetické farbivá či vône ani alkohol. Sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť chémii a preferujú prírodnú kozmetiku. Prírodné výrobky spoľahlivo plnia účel, a to elimináciu nežiaduceho zápachu pomocou prírodných jemne antiperspiračných a antibakteriálnych zložiek. Nielen vtedy, ak trpíte na citlivú pokožku alebo alergiu, tieto výrobky sú pre vás tou správnou voľbou. Prírodné deodoranty v rôznych prevedeniach z našej ponuky sadnú každému!

Voňavo a sviežo

Chcete urobiť dobrý dojem na vašich kolegov, šéfa či partnerku? Sprevádza vás počas nadmerného výkonu nepríjemný zápach? Potrebovali by ste prostriedok s vyššou ochranou proti potu a zápachu ako zvyčajne? Alebo sa skrátka len potíte viac ako by ste chceli a je vám to nepríjemné? Riešením môže byť práve prírodný deodorant vo vašej obľúbenej vôni. Neraz dostávame spätné väzby od našich zákazníkov, že deodoranty Soaphoria sú najvoňavejšie. Sú dokonca tak voňavé, že s nimi často nie je potrebné používať ani len parfém ;) Neveríte? Presvedčte sa na vlastnej koži!

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa