Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Darčeky

Zobrazené produkty: 1-9 z 170 položiek

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY | TIPY NA DARČEKY | DARČEKOVÉ SADY | VIANOČNÉ DARČEKY | DARČEKY PRE KAŽDÉHO


ČO VŠETKO VÁM PONÚKA ESHOP SOAPHORIA?

PRÍRODNÁ KOZMETIKA

- vyrobená na Slovensku, z organických surovín a v organickej kvalite (bez pesticídov a herbicídov, GMO), bez umelých konzervantov a farbív. Biokozmetika vhodná aj pre alergikov či citlivú alebo problematickú pokožku, vegánska a netestovaná na zvieratách. Certifikovaná kozmetika pre každého.

OSOBNÁ HYGIENA

- pre deti i dospelých zo šetrných, biodegradabilných (rozložiteľných) a udržateľných surovín. Prírodné mydlá, eko sprchovacie gély, produkty pre intímnu hygienu, prírodné peny na holenie, eko zubné pasty, organické deodoranty bez hliníka...

EKODROGÉRIA

- na pranie, upratovanie, umývanie riadu a čistenie, osviežovanie vzduchu... Bez chemikálií ako sú optické rozjasňovače, chlór a syntetické parfumy, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Naše výrobky sú šetrné k ľuďom, prírode aj povrchom a materiálom, na ktoré sa používajú.

EKO A ZERO WASTE

- vychytávky pre domácnosť a starostlivosť o krásu. Zero waste bavlnené odličovacie tampóniky, handmade keramické mydelničky a kúpeľňové doplnky a dokonca zero waste ochranné rúška. EKO vonné sviečky, éterické oleje či prírodné osviežovače vzduchu.

DARČEKOVÝ SPRIEVODCA

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY DARČEK?

Darčeky pre ženy, darčeky pre mužov, darčeky pre deti... Soaphoria ponúka široký sortiment kozmetických i nekozmetických špecilitiek, ktoré zaručene potešia každého z Vašich blízkych. Nechajte sa inšpirovať overenými tipmi na darčeky, ktoré sme pre Vás s láskou pripravili ;)Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa