FAQ - Recyklačný program

faq recyklacny program.jpg

Ako funguje recyklačný program?

Za vrátené plastové či sklené nádobky, ktoré nám prinesiete späť do ktorejkoľvek z našich kamenných prevádzok, si môžete uplatniť zľavu z ďalšieho nákupu. Výška zľavy sa pohybuje v závislosti od konkrétneho typu obalu.

Aké výhody okrem zľavy mi poskytuje recyklačný program?

Pri vrátení obalov v celkovej hodnote minimálne 3,50€ si môžete podľa skladovej dostupnosti odniesť svoj nákup v taške šetrnej k prírode, ktorú od nás dostanete úplne zadarmo! V prípade, že máte záujem o výmenu prázdnych obalov za soaphoristickú ekotašku, prosím, kontaktuje nás emailom vopred pre preverenie dostupnosti tašky na Vami zvolenej predajni.

Môžem vrátiť obaly aj v inej ako značkovej predajni?

Zapojenie sa do soaphoristického recyklačného programu je dobrovoľné a závisí len na rozhodnutí našich obchodných partnerov, či sa do neho zapoja alebo nie. V prípade, že naše výrobky nakupujete u niektorého z nich, informujte sa, prosím, o možnosti vrátenia obalov a uplatnenia zľavy z nákupu priamo u svojho predajcu.

Ktoré obaly môžem vrátiť a akú zľavu za ne získam?

Do recyklačného programu sú zaradené nasledovné typy obalov:

OBAL PATENTOVÉ SKLO KELÍMOK - 125ml a 255ml - 0,40€
OBAL SKLO OSTATNÉ VÝROBKY - 0,20€
OBAL PLAST/HLINÍK/BEAUTYPHORIA - všetky objemy - 0,10€

Hodnota vrátených obalov a teda celková suma výslednej zľavy smie zároveň predstavovať maximálne 25% hodnoty celého nákupu. 

Zľavu z recyklačného programu nie je možné kombinovať s inými zľavami okrem zľavy z vernostného programu Soaphoria.

Je možné vrátiť prázdne obaly na niektorej z kamenných predajní?

Áno, prázdne obaly, ktoré sú zaradené do nášho recyklačného programu, môžete priniesť na ktorúkoľvek z našich predajní, kde Vám bude automaticky odpočítaná zľava z Vášho ďalšieho nákupu podľa hore uvedených podmienok.

Je možné vrátiť prázdne obaly poštou?

Samozrejme, prázdne obaly od spotrebovaných výrobkov nám môžete zaslať i poštou na našu doručovaciu adresu: Kapušianske Kľačany 177, 079 01 Kapušianske Kľačany, Slovensko. V prípade, že sa rozhodnete vrátiť nám obaly doručením na adresu, je možné urobiť tak na vlastné náklady. Prosíme veľmi pekne, aby ste bez ohľadu na výber dopravcu zvolili doručenie priamo na adresu bez doporučenia a zároveň nás o odoslanej zásielke a jej obsahu - zozname zaslaných obalov - informovali emailom. Váš email bude slúžiť ako evidencia vrátených obalov pre započítanie nároku na zľavu z recyklačného programu, ktorú si budete môcť uplatniť pri ďalšej objednávke. O postupe uplatnenia zľavy sa taktiež, prosím, informujte emailom. UPOZORNENIE: Dobierkové zásielky nebudú prebraté.

Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa