Kde môžem nájsť predajňu Soaphoria?

Naše značkové predajne môžete v rámci Slovenska nájsť v Bratislave, Nitre a Košiciach. V Českej republike nás nájdete v Prahe. Presné informácie, adresy a otváraciu dobu jednotlivých predajní nájdete po rozkliknutí tlačidla PREDAJNE v hornom menu nášho webu.

Sú v kamennej predajni dostupné úplne všetky produkty?

V kamenných predajniach Soaphoria nájdete takmer všetky produkty Soaphoria. Výnimkou sú produkty označené na eshope dostupnosťou “LEN ONLINE”, ktoré ľahko vyhľadáte v sekcii ODPORÚČAME – LEN ONLINE!, ďalej produkty Detox Absolute, Cleano, Botanica Slavica, Miraqle a vybrané produkty Euphoria.

Ak prinesiem na predajňu prázdny obal, doplníte mi do neho môj obľúbený produkt?

Bohužiaľ, z kapacitných a hygienických dôvodov ako aj v súlade s právnymi predpismi na tomto úseku, nedokážeme prázdne obaly na predajni opätovne naplniť, radi Vám však poskytneme zľavu za ich vrátenie.

Je možný osobný odber mojej objednávky na niektorej z kamenných predajní?

Áno, pri vytvorení Vašej online objednávky môžete ako spôsob dopravy zvoliť aj osobný odber vo Vami vybranej kamennej predajni Soaphoria. Zistite viac informácií o možnostiach osobného odberu.

Je možné vrátiť prázdne obaly na niektorej z kamenných predajní?

Áno, prázdne obaly, ktoré sú zaradené do nášho recyklačného programu, môžete priniesť na ktorúkoľvek z našich predajní, kde Vám bude automaticky odpočítaná zľava z Vášho ďalšieho nákupu.

Sú ceny v kamenných predajniach rovnaké ako pri nákupe online?

Áno, samozrejme. Produkty v kamenných predajniach Soaphoria nakúpite vždy s rovnakou cenou, ako je cena uvedená na eshope.