Ako funguje recyklačný program?

Za vrátené plastové či sklené nádobky, ktoré nám prinesiete späť do ktorejkoľvek z našich kamenných prevádzok, si môžete uplatniť zľavu z ďalšieho nákupu. Výška zľavy sa pohybuje v závislosti od konkrétneho typu obalu.

Aké výhody okrem zľavy mi poskytuje recyklačný program?

Pri vrátení obalov v celkovej hodnote minimálne 3,50€ si môžete napríklad odniesť svoj nákup v taške šetrnej k prírode, ktorú od nás dostanete úplne zadarmo!

Môžem vrátiť obaly aj v inej ako značkovej predajni?

Zapojenie sa do nášho recyklačného programu je dobrovoľné a závisí len na rozhodnutí našich obchodných partnerov, či sa do neho zapoja, alebo nie. V prípade, že naše výrobky nakupujete u niektorého z nich, informujte sa, prosím, o možnosti vrátenia obalov a uplatnenia zľavy z nákupu priamo u svojho predajcu.

Ktoré obaly môžem vrátiť a akú zľavu za ne získam?

Do recyklačného programu sú zaradené nasledovné typy obalov:

OBAL PATENTOVÉ SKLO KELÍMOK - 125ml a 255ml - 0,40€
OBAL SKLO OSTATNÉ VÝROBKY - 0,20€
OBAL PLAST/HLINÍK/BEAUTYPHORIA - všetky objemy - 0,10€

Hodnota vrátených obalov a teda celková suma výslednej zľavy smie zároveň predstavovať maximálne 25% hodnoty celého nákupu. 

Zľavu z recyklačného programu nie je možné kombinovať s inými zľavami okrem zľavy z vernostného programu Soaphoria.

Je možné vrátiť prázdne obaly na niektorej z kamenných predajní?

Áno, prázdne obaly, ktoré sú zaradené do nášho recyklačného programu, môžete priniesť na ktorúkoľvek z našich predajní, kde Vám bude automaticky odpočítaná zľava z Vášho ďalšieho nákupu podľa hore uvedených podmienok.