DÔVODY, PREČO SI VYBRAŤ SOAPHORIA.SK

 
nice_picture.jpg

SME RODINNÁ FIRMA S RODINNÝM PRÍSTUPOM

Ako rodinnému výrobcovi nám skutočne záleží na tom, aby boli naši zákazníci vždy spokojní. Sme rodinná firma a uprednostňujeme otvorenú komunikáciu, pričom si nesmierne vážime každú jednu spätnú väzbu, prosbu či pripomienku našich zákazníkov. Dôkazom je aj fakt, že množstvo noviniek a užitočných výrobkov tvoríme práve na želania!

TVORÍME ČERSTVÉ CERTIFIKOVANÉ LOKÁLNE, ETICKÉ A EKOLOGICKÉ VÝROBKY

Všetky výrobky vlastnoručne vyrábame priamo v našej dielničke a tak si ich čerstvosťou môžeme byť 100% istí. Kladieme tiež obrovský dôraz na udržateľnosť, výber férových fair trade overených dodávateľov a najkvalitnejších prírodných surovín. Aj vďaka tomu sa nám podarilo získať uznávaný certifikát Green Brands, ktorý oceňuje udržateľné postupy a ekologický prístup celej firmy.

PORADÍME VŽDY OCHOTNE, ODBORNE A OSOBNE

Naša ponuka je dnes už skutočne bohatá a sami dobre vieme, že nie vždy je úplne jednoduché vybrať si ten správny produkt. Pre všetkých, ktorí sa túžia poradiť s výberom, je plne k dispozícii priamo naša odborníčka na tvorbu receptúr a samotných výrobkov, Rita.

Tip: Okrem osobného poradenstva a cenných rád máme v ponuke tiež množstvo vzoriek!

VYRÁBAME BEZ KRUTOSTI, NETESTUJEME NA ZVIERATÁCH

Nielen na bezpečnosti našich zákazníkov, ale aj všetkých rozkošných nemých tváričiek nám nesmierne záleží. Naše výrobky a ani suroviny použité pri ich výrobe nie sú testované na zvieratách. Sme hrdí, že naša značka bola schválená medzinárodne uznávaným certifikačným programom Cruelty Free International s názvom Leaping Bunny.

nice_picture.jpg
 

MÁME VRATNÉ OBALY A VÝHODNÝ RECYKLAČNÝ PROGRAM

Na balenie vlastnoručne vyrobených voňavých špecialitiek využívame výhradne recyklované a / alebo recyklovateľné materiály. Každý obal je zároveň možné aj vrátiť! My sa postaráme o to, aby našiel opätovné využitie a zákazníka odmeníme zľavou z ďalšieho nákupu.

Tip: Ako upcyklovať obaly a nájsť im vlastné využitie aj doma? Inšpiráciu ponúkame priamo na našom blogu ;)  

SME OVERENÝ A OCENENÝ UDRŽATEĽNÝ ESHOP

Naším najväčším úspechom sú nepochybne tisícky spokojných zákazníkov, ktorí nám vložili do rúk svoju dôveru. O svoje skúsenosti sa s nami delia aj prostredníctvom recenzií eshopu či jednotlivých výrobkov, ktoré uľahčujú výber aj ďalším zákazníkom. Množstvo hodnotení a komentárov máme tiež na nezávislom portáli Heureka, od ktorého sme získali aj certifikát Udržateľný eshop.

 

KAMENNÉ OBCHODY SOAPHORIA VÍTAJÚ ZÁKAZNÍKOV SO ŠIROKÝM SORTIMENTOM

Sortiment Soaphoria je oveľa dostupnejší, než by sa mohlo zdať! Vlastné kamenné obchodíky prevádzkujeme v Bratislave a Košiciach. Okrem toho sú však naše výrobky aj súčasťou ponuky množstva príjemných a krásnych partnerských obchodíkov po celom Slovensku a Českej republike. V každom z nich sú zákazníci vítaní s úsmevom, dobrou náladou a ochotou poradiť s výberom.

VŠETKY PRODUKTY SÚ DOSTUPNÉ NA OSOBNÝ ODBER

Naši zákazníci sa nemusia spoliehať na aktuálnu dostupnosť produktov v kamenných predajniach, ani na to, či ich kuriér zastihne doma alebo v práci. Jednoducho si výrobky objednajú online a vyzdvihnú si ich vtedy, kedy sa im to hodí. Či už v kamennom obchodíku Soaphoria alebo na odberných miestach Packeta po celom Slovensku a Českej republike.

 
nice_picture.jpg

ROVNAKÉ CENY A ATRAKTÍVNE VÝHODY MÁME NA ESHOPE AJ V PREDAJNIACH

Nerobíme rozdiely v cenách produktov ponúkaných online či vlastných kamenných obchodoch. Výnimkou môžu byť prípady aktuálne prebiehajúcich akcií, či už online alebo v obchodíku, kedy tak môžu svoje vytúžené výrobky zákazníci získať ešte výhodnejšie.

DOPRAVU ZDARMA GARANTUJEME AJ PRE MENŠIE NÁKUPY

Na soaphoria.sk je doprava zdarma automaticky uplatnená už pri štandardnom nákupe kozmetiky či drogérie pre jednu domácnosť ;) Nie je tak potrebné spájať svoj nákup so širším okolím, aby ste ušetrili na doprave. Dokonca aj v prípade výberu osobného odberu v kamennej predajni k objednávke pripočítavame len symbolický príplatok za balenie a dopravu.

KAŽDÝ NÁKUP JE VÝHODNEJŠÍ S VERNOSTNÝM PROGRAMOM

Naši verní zákazníci sú našou rodinou! Možnosť získať vernostnú kartu má úplne každý a to už pri prvom nákupe. Všetky ďalšie nákupy online či v kamennej predajni tak budú ešte výhodnejšie. Bez ohľadu na ich hodnotu či pravidelnosť.

Tip: Vernostná zľava neznamená stratu nároku na výhody z recyklačného program

ODHLASOVANÉ: NAJVOŇAVEJŠIE VÝROBKY SÚ AJ NAJVOŇAVEJŠÍMI DARČEKMI

Podľa hlasovania zákazníkov sú naše výrobky najvoňavejšou prírodnou kozmetikou vôbec! Navyše, 10 z 10 Soaphoristov odporúča výrobky z ponuky Soaphoria podarovať aj svojim blízkym - radosť z nádherných originálnych prírodných vôní a rozmaznávajúcich receptúr je totiž nákazlivá ;)

nice_picture.jpg
 
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa