Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Telové zábaly a masky, íly

Zobrazené produkty: 1-9 z 11 položiek

TELOVÁ MASKA | KOZMETICKÝ ÍL | AKO SI VYBRAŤ TELOVÝ ZÁBAL

Máte pocit, že vašej koži niečo chýba? Doprajte vašej pokožke kvalitnú telovú masku či zábaô. Masky na telo už dávno nie sú tabu, veď si len spomeňte na svoju poslednú návštevu v kúpeľoch. No neboli tie zábaly skvelé? Doprajte si ich aj doma!
Doprajte si relax a pleti profesionálnu starostlivosť! Maska na telo dodá potrebnú výživu, vďaka ktorej bude pokožka krásne jasná a hydratovaná, obnovená a rozžiarená. Ak vaša koža potrebuje hĺbkové čistenie, rozjasniť, upokojiť, omladiť, zbaviť prebytočného mazu, alebo len hľadáte spôsob ako zatočiť s kozmetickými problémami, ekzémom, psoriázou či poráždením, riešením môže byť práve kvalitná maska na telo alebo zábal. Veľkou výhodou masiek je ich rýchla účinnosť. Počas chvíle dokážu urobiť s pokožkou zázraky. Ak si prajete ale dosiahnuť dlhodobé zlepšenie stavu, ideálne je masky používať pravidelne, pokojne ich aj môžete striedať podľa toho, čo vaša koža práve potrebuje.


Telová maska a zábal pre každý problém a typ pokožky

-    Hydratačná telová maska dodá koži potrebnú dávku vlahy
-    Upokojujúci zábal sa postará o podráždenú, začervenanú či svrbivú kožu
-    Zjemňujúci zábal dodá výživu a zvláčni pokožku ako celého tela tak i chodidiel či rúk
-    Maska na ruky skvele zregeneruje namáhanú pokožku rúk

Ako vybrať telovú masku?

Aký je vás typ pokožky? Vhodne zvolená maska hydratuje a osviežuje unavenú kožu, hĺbkovo čistí nečistú až aknóznu pokožku a dodáva vitamíny všetkým druhom pokožky. U mastnej kože čistí upchaté a rozšírené póry. Podľa toho, čo práve potrebujete, si môžete vhodnú masku jednoducho a rýchlo vyhľadať aj pomocou filtrácie, ktorú vám kategória ponúka, prípadne si ju môžete práve na mieru vymiešať z blahodarných kozmetických ílov.

Ako použiť telovú masku alebo zábal?

Masky a zábaly majú rôzne spôsoby použitia, je teda potrebné riadiť sa pokynmi na konkrétnom produkte. Pre všetky masky však platí, že by sa mali používať 1-2x týždenne na dôkladne odlíčenú a čistú pleť. Vhodné je tiež urobiť pred použitím peeling, maska sa potom bude vstrebávať ešte lepšie. Po aplikácii masku nechajte pôsobiť niekoľko minút (podľa návodu) a potom ju opláchnite vodou. Pri aplikácii masky sa vždy vyhnite okoliu očí a úst. Na zmytie masky môžete použiť navlhčený uteráčik alebo kozmetický tampón, pleť však nedrhnite. Po použití masky je pokožka ideálne pripravená vstrebávať všetky živiny, preto nezabudnite na aplikáciu výživného krému či séra!

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa