CERTIFIKÁTY A OCENENIA, NAPÍSALI O NÁS

CERTIFIKÁCIE A OCENENIA

O kvalite a účinkoch našich výrobkov sa môžete presvedčiť aj sami a to priamo na vlastnej pokožke. O hodnotách, v ktoré veríme, o našich zásadách, ale aj iných aspektoch našich výrobkov, ktoré sú neviditeľné, avšak o nič menej dôležité, svedčia aj medzinárodné certifikáty a výnimočné ocenenia, ktoré sa nám podarilo získať. 

20.04.2024. Heureka Shoproku: UDRŽATEĽNÝ ESHOP Naša vášeň pre udržateľnosť bola ocenená!  S pokorou a vďačnosťou prijímame ocenenie za druhé miesto v kategórii UDRŽATEĽNÝ ESHOP v pätnástom ročníku súťaže Heureka ShopRoku.

Vzdávame úprimnú vďaku našim zákazníkom, partnerom a celému tímu Soaphoria, ktorých nekonečná podpora a záväzok k princípom trvalo udržateľného rozvoja sú základom dosiahnutého úspechu. Naše srdce bije za ekologickú a etickú integritu, ktorá je zakorenená v každom aspekte našej práce. Tento úspech nám pripomína zodpovednosť, ktorú nesieme ako e-shop nielen voči našim zákazníkom, ale aj voči budúcim generáciám a našej planéte.

Sľubujeme, že budeme naďalej usilovať o to, aby každý náš krok bol v súlade s princípmi udržateľnosti. Budeme pokračovať v našom záväzku poskytovať produkty a služby, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a spoločnosti.nice_picture.jpg

Certifikát LEAPING BUNNY

Už od útleho detstva sme mali k zvieratkám veľmi blízko. Nikdy by sme nedovolili, aby naše činnosti akokoľvek negatívne vplývali na bezbranné nemé tváre. Už pri prvých pokusoch o výrobu vôbec prvého mydielka sme si preto preverovali okrem kvality vybraných surovín aj skutočnosť, ako boli tieto suroviny testované. Len tak sme mohli mať istotu, že aj naše hotové výrobky budú absolútne cruelty-free. O tom, že dodávateľov sme si vybrali a naďalej vyberáme zodpovedne, svedčí aj skutočnosť, že naše výrobky získali svetovo uznávaný certifikát Leaping Bunny, ktorý dnes pozná snáď každý milovník zvierat. Certifikát Leaping Bunny od spoločnosti Cruelty Free International je zlatým štandardnom pre výrobky, ktoré nie sú testované na zvieratách a tiež neobsahujú žiadne zložky, ktoré by boli na zvieratách testované. Môžete tak mať istotu, že výrobky pochádzajúce z našej dielničky testujeme nielen zodpovedne, ale aj eticky a úplne bez krutosti.

Certifikát GREEN BRANDS

V posledných rokoch sa zdá, že eticky a ekologicky už snáď funguje úplne každá spoločnosť. Z veľkej časti za toto zdanie môže práve veľmi dobre cielený marketing, v rámci ktorého nám spoločnosti ukazujú svoju „zelenú špičku ľadovca“. Po zapojení kritického myslenia a podrobnejšom skúmaní trhu však častokrát zistíme, ako veľmi môže zdanie klamať. Aj preto vznikla medzinárodná certifikačná organizácia Green Brands, ktorá podrobne skúma nielen šetrné zloženia či eko obalové materiály produktov, ale tiež interné procesy spoločností ukryté pred zrakom verejnosti.  Etický pôvod surovín, zodpovedné využívanie zdrojov, ekologické narábanie s odpadovými materiálmi či environmentálny dopad fungovania spoločnosti ako takej... Toto všetko a ešte tisíc ďalších aspektov nášho pôsobenia sme podrobili dôkladnému preskúmaniu, vďaka ktorému sme získali uznávaný certifikát a dnes naše výrobky hrdo nesú aj logo Green Brands.
nice_picture.jpg
nice_picture.jpg


Ocenenie MLADÝ INOVATÍVNY PODNIKATEĽ

Od začiatku sme mali jasnú víziu a túžbu robiť veci inak. Naším cieľom bolo vybudovať stabilnú a úspešnú značku prírodnej a organickej kozmetiky, ktorá by obstála aj na nesmierne dynamickom a bohatom trhu. Podnikanie sme v tom čase vnímali ako obrovskú príležitosť tvoriť a prinášať spotrebiteľom na Slovensku, ale aj v zahraničí, niečo nové a za svoje prvotné úspechy sme si v roku 2015 tiež zaslúžili ocenenie v súťaži Mladý inovatívny podnikateľ. Toto vnímanie sa za roky nášho pôsobenia veľmi nezmenilo. Našou víziou a cieľom je aj dnes ponúknuť každému spotrebiteľovi nevšedné, kvalitné, poctivé a zároveň dostupné produkty prírodnej kozmetiky, ekologickej drogérie či inovatívnych aromaterapeutických doplnkov.

Ocenenie PODNIKATEĽKA ROKA

História soaphoristického sveta a skvelej komunity úžasných ľudí, ktorých spája, sa začala písať ešte v roku 2013. Práve vtedy sme na trh uviedli naše prvé výrobky, ktoré sa stretli s úžasne milou a pozitívnou spätnou väzbou. Tá bola a doposiaľ je tým najlepším hnacím motorom pre celý soaphoristický tím. A tak, v nasledujúcom roku sme sa už vďaka odhodlaniu, vytrvalosti a sústavnej a neúnavnej práci radovali z účasti v prestížnej biznis súťaži Podnikateľka Slovenska. Akým krásnym prekvapením pre nás bolo získanie titulu Začínajúca podnikateľka roku 2014, si asi viete predstaviť :) Aj po rokoch sme za túto skúsenosť nesmierne vďačné. Pripomína nám, prečo sme sa do výroby prírodnej kozmetiky vôbec pustili, zoceľuje naše odhodlanie a ruka v ruke s úžasnými ohlasmi našich zákazníkov nás motivuje k prekonávaniu každej výzvy.
nice_picture.jpg
NAPÍSALI O NÁS

Na tomto mieste Vám prinášame výber nezávisle publikovaných článkov a rozhovorov, ktoré poodkrývajú pomyselnú oponu nášho zákulisia a prezrádzajú viac nielen o tom, ako soaphoristický svet vlastne vznikol, ale aj o tom, čomu veríme a čo pre nás znamená robiť veci inak. Prajeme Vám príjemné čítanie! 

- Sestry Rita a Bianka vlastnoručne vyrábajú prírodnú kozmetiku a je lepšia, ako akákoľvek v obchodoch 

- Príbeh Soaphoria: Láske k bylinkám ich priviedla babička, dnes ich prírodnú kozmetiku používajú aj v Abú Dhabí 

- Soaphoria: Voňavý nápad z Veľkých Kapušian

- Botanica Slavica: prírodné produkty zo Slovenska

- Darček z dovolenky ich priviedol k vlastnému biznisu. Ručne vyrábajú slovenskú bio kozmetiku

- Títo Slováci ručne vyrábajú organickú kozmetiku, ktorá je šetrná k prírode a aj k tvojmu telu

- O prírodnej kozmetike priamo zo Slovenska s tímom Soaphoria

- Značka prírodnej kozmetiky, ktorá si získala ľudí po celom Slovensku. Spojila tradíciu a kvalitu 

- Sestry sa našli vo voňavom svete: Inšpiráciu? Tú nachádzajú všade okolo

- Kozmetická značka z Veľkých Kapušian chce osloviť aj zahraničný trh

- Mydlá z Veľkých Kapušian predávajú až v Palestíne

- Začínajúca podnikateľka roka 2014: Neviem poslúchať. Teší ma, že môžem robiť, čo ma baví.

- Sestry za 4 roky vybudovali kozmetickú firmu s miliónovým obratom

Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa