Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
KONZISTENCIA
VLASTNOSTI A ÚČINKY
TYP VLASOV / PROBLÉM
Filter

BIO oleje na vlasy

Zobrazené produkty: 1-8 z 8 položiek


OLEJE NA VLASY | VLASOVÉ OLEJE | OLEJE NA VLASOVÚ POKOŽKU

Prečo používať vlasový olej? Jednoducho preto, že dodá vašim vlasom všetko, čo potrebujú. Posilní ich, ochráni, pomôže napraviť poškodené vlasy, dodá živiny suchým vlasom bez života a postará sa tiež o vlasovú pokožku.

Kedy by ste mali siahnuť po oleji na vlasy?

Stratili vaše vlasy lesk a sú bez života? Trápia vás suché a rozštiepené konce? Vaše vlasy nadmerne vypadávajú, sú krehké a veľmi rýchlo sa ničia? Elektrizujú a sú neskrotné? Svrbí vás pokožka hlavy? Trápi vás ekzém vo vlasovej časti pokožky hlavy? Chcete podporiť rast vlasov?  Je to až neuveriteľné, ale so všetkými týmito problémami môžu pomôcť jednoduché bio oleje alebo špecializované oleje na vlasy.
Ako často používať oleje na vlasy?

Používanie vlasových olejov je stále obľúbenejšie. Ak ste ich doteraz nepoužívali, je ten správny čas začať. Pre dosiahnutie okamžitých výsledkov stačí, ak budete dodržiavať niekoľko jednoduchých zásad:

·        Pred použitím nezabudnite váš nový olej na vlasy pretrepať.

·        Olej patrí hlavne na končeky, keďže práve tie strácajú najrýchlejšie vlhkosť, pôsobia sucho a rýchlo sa lámu.

·        Menej je viac! Aplikujte si oleje podľa odporúčaného návodu na použitie napísaného na obale. V prípade sprejov sa odporúčajú 1 až 2 streknutia na vlasy, pri olejoch v tubičke zas niekoľko kvapiek, ktoré si nanesiete na dlaň a vmasírujete od stredu dĺžky vlasov až ku končekom.

·        Najlepšie je naniesť oleje do vlasov po umytí a potom už neoplachovať.

·        Oleje v spreji nanášajte na vlasy zo vzdialenosti 20 cm.
Vlasové oleje vyživujú a chránia vaše vlasy

O oleje dodávajú vašim vlasom potrebnú výživu, ale zároveň ich aj chránia. Tým, že sú vlasy pravidelne vyživované a zásobované prírodnými aktívnymi látkami, sú lepšie chránené pred nepriaznivými vplyvmi ako pri česaní a stylingu, tak i počas vystavovania sa UV žiareniu.

 Ako používať oleje na vlasovú pokožku

Olej aplikujte priamo na pokožku a korienky vlasov ideálne niekoľko hodín pred ich umývaním. Jemne končekmi prstov pokožku premasírujte a nechajte pôsobiť. Vlasy následne uymte jemným prírodným šampónom, pokojne aj opakovane, ak to olej vyžaduje. Na záver procedúry odporúčame na pokožku aplikovať obľúbené tonikum.

 

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa