Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
TYP OBALU
VLASTNOSTI A ÚČINKY
PROBLÉMY
Filter

Telové krémy a mlieka

Zobrazené produkty: 1-9 z 30 položiek

STAROSTLIVOSŤ O TELO | TELOVÉ MLIEKA | TELOVÉ KRÉMY

Kto by netúžil po krásne hebkej, vyživenej a hydratovanej pokožke, ktorá žiari už na prvý pohľad? Faktorov, ktoré ovplyvňujú stav našej pokožky je obrovské množstvo. Od genetiky, stravovacích návykov, cez prostredie, oblečenie, ktoré nosíme, až po náš výber produktov telovej kozmetiky. V dnešnom svete už však zďaleka nestačí len mydlo či sprchovací gél na zbavenie sa nečistôt. Naša pokožka sa vyvíja spoločne s nami a prispôsobuje sa podmienkam, v ktorých žijeme. Často môže byť vystresovaná, chýbajú jej živiny, objaví sa podráždenie či vyrážka, ekzém... Preto ideálnou voľbou je vhodný a predovšetkým vedomý výber telovej starostlivosti, ktorá nám pomôže dosiahnuť svoju vysnívanú, zdravú, hydratovanú a oslnivo žiarivú pokožku celého tela!

Telová starostlivosť z ponuky Soaphoria

V eshope Soaphoria nájdete bohatú ponuku prírodných produktov pre starostlivosť o pokožku celého tela. Vyberte si zo značiek Soaphoria, Botanica Slavica, Skin Paradise, alebo stavte na overenú dermokozmetiku CBD apothecary. Pri výbere sa riaďte nielen obalom či vôňou výrobku, ale tiež jeho zložením a svoju voľbu prispôsobte potrebám svojej pokožky.
Vyberte si to pravé v niektorej z kategórií:
-    Telové krémy a mlieka
-    Telové balzamy a maslá
-    Telové ošetrujúce oleje

Telové krémy a mlieka

Telové krémy a mlieka predstavujú produkty na báze obsahu vodnej a olejovej zložky. Jedná sa teda o emulzie, známe pod názvom krém. Kedy by ste mali siahnuť po telovom kréme či mlieku?
Ak je Vaša pokožka suchá, dehydratovaná, trpí stratou elasticity či pocitmi pnutia, býva po sprche vysušená alebo podráždená, začervenaná, tvoria sa na nej jemné šupinky, telový krém alebo telové mlieko plné vzácnych prírodných ingrediencii je pre ňu to pravé.

Prečo si vybrať a ako používať telový krém a mlieko

Používajte telové krémy a mlieka vždy po kúpeli, na úplne suchú pokožku, alebo kedykoľvek sa vám zažiada. Vďaka starostlivej formulácii vám na aplikáciu postačí skutočne maličké množstvo produktu, ktoré krúživými pohybmi ľahko zapracujete do pokožky. Telové krémy a mlieka sa vďaka obsahu vodnej zložky ľahko vstrebávajú a nezanechávajú pocit mastnoty. Siahnite po nich vtedy, ak sa túžite po ošetrení pokožky ihneď obliecť a venovať ďalším činnostiam. Vyberať si môžete tiež podľa konzistencie, telové jogurty predstavujú jemné redšie mliečka, telové nektáre sú extra ľahké emulzie so sprejovým aplikátorom, pričom telové many sú hutnejšie a o čosi výživnejšie krémy. Všetky tri možnosti sa však krásne postarajú o pokožku celého tela, vrátane suchých rúk. Poslúžia aj ako výživný krém na nohy, krém na ruky, telový krém a v prípade potreby niektoré z nich nahradia tiež jemný pleťový krém.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa