Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
TYP PLETI
VLASTNOSTI A ÚČINKY
AKTÍVNE LÁTKY
VEKOVÁ KATEGÓRIA
POUŽITIE
Filter

Pleťové peelingy

Zobrazené produkty: 1-8 z 8 položiek

PLEŤOVÉ PEELINGY | PEELINGY NA PLEŤ | TYPY PLEŤOVÝCH PEELINGOV A AKO SI VYBRAŤ

Pre krásu pleti je prvoradé jej dokonalé čistenie. Čistenie pleti a odličovanie patrí ku každodennej rutine v starostlivosti o pleť a nie je to to isté, ako si mnoho žien myslí. Opláchnuť tvár vlažnou vodou skutočne nestačí, nakoľko táto ani zďaleka pleť nezbauje nečistôt, ktoré sa na ňu vodne i v noci upínajú. Každému z týchto krokov je potrebné venovať aspoň niekoľko minút denne, pretože len dokonale ošetrená a vyčistená pleť môže vyzerať zdravo, netrpí na pupienky v dôsledku upchatia pórov a môže lepšie vstrebávať ošetrujúce krémy a séra.

Pleťový peeling ako skvelý prostriedok oživenia pleti

Pleťový peeling predstavuje doplnkový produkt pre starostlivosť o pleť, ktorý by sme si mali dopriať aspoň jeden krát za týždeň. Môžete si vybrať pleťové peelingy s jemne krémovou, balzamovou či penovou konzistenciou. Rovnako existujú peelingy mechanické a chemické. Peelingy jemnejšie i drsnejšie, peelingy s aktívnymi látkami.... Ako si ale vybrať?

Ako si vybrať peeling

V prvom rade sa sústreďte na potreby svojej pleti. Zvážte jej typ, problém i náchylnosť na rôzne reakcie. Voľte peelingy s prírodnými zložkami a oblúkom sa vyhýbajte agresívnym  peelingom, ktoré môžu pri neodbornej aplikácii pleti viac uškodiť než pomôcť, dokonca ju môžu spáliť či nenávratne poškodiť. Keď už poznáte svoj typ pleti, na výber budete mať predovšetkým medzi mechanickými a tzv. chemickými peeligmi.
Mechanické peelingy na tvár obsahujú drobné mikročastice. V Soaphorii ako túto abrazívnu zložku využívame predovšetkým olivovú drť, ružový polynézsky piesok či iné jemne mleté prírodné čiastočky. V žiadnom prípade u nás v peelingu nenájdete mikro plastové čiastočky!

Vďaka jemným abrazívam peeling dokonale "obrúsi" pleť, poradí si aj s hrubšou kožou alebo čiernymi bodkami. Na odstránenie odumretých kožných buniek a všetkých nečistôt sa odporúča masáž peelingovým prípravkom minimálne raz týždenne. Výsledkom pravidelného používania je hladká a žiarivá pleť. Pravidelným používaním peelingu môžete tiež predísť zanášaniu pórov a následnej tvorbe vyrážok. Aj pokožka celého tela vyžaduje peeling - navštívte preto našu sekciu telovej kozmetiky – telový peeling.

Chemické peelingy pracujú na princípe obsahu kyselín. Nejde však o kyseliny, ktoré by Vašu pleť rozleptali, nemusíte sa obávať! Jemné kozmetické kyselinky v správnych formuláciách a koncentráciách dokážu s pleťou hotové zázraky. Zjemňujú a zvláčňujú pleť, pričom ju vyhladzujú a zjednocujú jej farebný tón. Z veľkej časti sa podieľajú na prirodzenej obnove a omladení pleti a prispievajú k jej zdravému vzhľadu. V našej ponuke nájdete tiež niekoľko výrobkov s exfoliačným efektom na princípe kyselín, pričom sa jedná o 100% prírodné a úplne bezpečné výrobky vhodné na domáce používanie.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa