Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Holly Jolly a Candyskin

Zobrazené produkty: 1-9 z 11 položiek

HOLLY JOLLY A CANDYSKIN

Čím sú tieto kolekcie výnimočné? Rozkošným balením a okúzľujúcou vôňou!
Ponorte sa do klasickej zeleno červenej vianočnej atmosféry limitovanej edície od Skin Paradise s názvom Holly Jolly. Jej dizajn vás uchváti, ale do jej vône sa skutočne zamilujete :)
Alebo preferujete rozkošné a inovatívne výrobky? Potom siahnite po skutočnej lahôdke pre pokožku a dezerte pre myseľ. CandySkin oplýva tými najpríjemnejšími vôňami a zároveň v rozkošnom a praktickom balení predstavuje tiež ideálny darček, ktorý so sebou môžete vziať skutočne kamkoľvek.
Tak, ktoré z týchto skvelých limitiek budú vašou voľbou?

LIMITOVANÉ VIANOČNÉ EDÍCIE

Prečo sú limitované edície výnimočné a oplatí sa dať im v tomto krásnom období šancu? :) Prinášam vám hneď niekoľko inšpiratívnych tipov:

Tematické balenie: Mnohé kozmetické produkty v období Vianoc sú balené do tematických obalov s vianočnými motívmi, ako sú vločky, darčeky, zvončeky, sviečky alebo snehuliaky. Takýto dizajn je skrátka neodolateľný!

Vianočné vône: Produkty ako sprchové gély, telové mlieka, sviečky alebo peny do kúpeľa môžu mať vianočné vône, napr. vanilka, škorica, pomaranč, borovica, klinčeky alebo jablká. A tie miluje každý!

Darčekové sady: Počas Vianoc máme k dispozícii aj špeciálne darčekové sady, ktoré môžu obsahovať kombináciu rôznych produktov v peknom balení, ideálne na darček. Jednoducho praktické.

Výrobky s leskom: Nielen líčidlá s leskom alebo trblietkami, ale aj perleťové telové mlieka či sprchovacie gély sú obľúbené počas sviatočnej sezóny. Môže ísť o lesklé očné tiene, rúže alebo dokonca telové žélé s trblietkami.

Limitované edície: Tieto unikátne špecialitky predstavujú špeciálne výrobky, ktoré sú dostupné len počas vianočnej sezóny.

Kozmetické adventné kalendáre: Tieto kalendáre obsahujú 24 alebo 12 mini produktov alebo vzoriek a každý deň pred Vianocami si môžete otvoriť jedno okienko.

Produkty na relax: Zimné obdobie a sviatky sú časom relaxu a odpočinku. Vianočná kozmetika môže zahŕňať produkty zamerané na relax, ako sú soli do kúpeľa, masky na tvár alebo masážne oleje.

Ekologická a udržateľná kozmetika: V prípade soaphoristickej kozmetiky si môžete byť istí, že volíte ekologickú a udržateľnú kozmetiku, ktorá šetrí nielen pokožku, ale aj životné prostredie. A navyše, všetky naše obaly sú vratné!

KOHO OKÚZLI VIANOČNÁ LIMITKA?

Každého! Stačí si len vybrať podľa štýlu a preferencií obdarovaného, prípadne priamo podľa vône, ktorej nedokáže odolať. Limitované edície predsa milujeme všetci, bez ohľadu na to, či sme zberateľmi, fanúšikmi alebo jednoducho nadšencami kozmetických lahôdok :)

Zberatelia: Niektorí ľudia majú radi zberateľské predmety a hľadajú jedinečné produkty, ktoré sú vyrábané v obmedzenom množstve. Limitované edície prichádzajú v atraktívnych baleniach, ktoré sú vizuálne príťažlivé a zaujímavé.

Verní zákazníci značky: Tí, ktorí sú verní konkrétnej značke, môžu byť nadšení z možnosti zakúpiť si špeciálnu vianočnú edíciu svojho obľúbeného produktu.

Hľadači darčekov: Vianočné obdobie je hlavným časom na nákupy darčekov. Limitované edície v atraktívnych baleniach môžu poskytnúť skvelý darčekový nápad pre rodinu a priateľov.

Milovníci Vianoc: Sú ľudia, ktorí jednoducho milujú všetko, čo je spojené s Vianocami. Pre nich môže byť kúpa vianočnej limitovanej edície spôsobom, ako rozšíriť svoje sviatočné oslavy.

Osoby, ktoré hľadajú niečo nové: Tí, ktorí radi experimentujú s novými produktami alebo farbami, môžu nájsť v limitovaných edíciách niečo nové a inovatívne, čo by nemohli nájsť v bežných produktových radách.

Ekologicky založení spotrebitelia: Ak limitovaná edícia kladie dôraz na udržateľnosť, recyklovateľné balenie alebo prírodné zložky, môže to osloviť ľudí, ktorí si vážia ekologickú udržateľnosť.

Tí, ktorí hľadajú hodnotu: Niekedy môžu limitované edície ponúknuť produkty v sade alebo balíku za výhodnejšiu cenu, než keby ste ich kupovali samostatne.

Milovníci krásy a módy: Pre tých, ktorí sú vždy v obraze o najnovších trendoch v oblasti krásy a módy, môže byť limitovaná edícia zaujímavým doplnkom k ich zbierke.

EXTRA TIP: AKO SI NAPLNO VYCHUTNAŤ VIANOČNÚ ATMOSFÉRU

Vianočná atmosféra je plná tepla, svetla a radosti. Ak chcete túto atmosféru naplno vychutnať, môžete nasledovať tieto tipy a odporúčania:

Výzdoba domu: Ozdobte svoj dom vianočnými dekoráciami, ako sú vianočné guličky, sviečky, vianočné svetielka, vencami a inými dekoráciami. Možno si postaviť aj betlehem.

Stromček: Zakúpte alebo vypestujte vianočný stromček a zdobte ho s rodinou alebo priateľmi.

Vianočná hudba: Počúvajte tradičné vianočné koledy alebo moderné vianočné hity, ktoré vytvoria sviatočnú atmosféru.

Vône: Zapáľte sviečky s vianočnými vôňami, ako sú škorica, pomaranč, borovica alebo vanilka. Môžete tiež variť vianočné koláče alebo varené víno, ktoré rozšíria útulné vône po dome.

Tradičné jedlá a nápoje: Pripravte a vychutnajte si tradičné vianočné jedlá a nápoje svojho regiónu či krajiny.

Darčeky: Nakupujte alebo vyrábajte darčeky pre svojich blízkych. Baľte ich do pekných balíčkov a nechajte pod stromčekom.

Tradičné zvyky a obrady: Dodržiavajte rodinné a kultúrne tradície, ako sú rozbaľovanie darčekov, chodenie na polnočnú omšu alebo iné špecifické zvyky.

Strávte čas s rodinou a priateľmi: Vianoce sú časom spoločne stráveným s blízkymi. Urobte si čas na rozhovory, hranie hier, sledovanie vianočných filmov alebo len spoločné strávenie času.

Meditácia a reflexia: Venujte chvíľku sami sebe, zamyslite sa nad uplynulým rokom, nad významom sviatkov a nad tým, za čo ste vďační.

Pomoc druhým: Vianoce sú skvelým časom na prejavenie lásky a starostlivosti o druhých. Môžete darovať dobrovoľnícky svoj čas, peniaze alebo iné zdroje charitatívnym organizáciám alebo ľuďom v núdzi.

Prechádzka v zime: Vezmite si teplé oblečenie a vyberte sa na prechádzku po zasneženom meste alebo parku. Svetlá, výzdoba a sviatočná atmosféra vás určite poteší.

Čítanie: Nájdite si chvíľku na čítanie vianočných príbehov alebo básní.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa