Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Telová kozmetika

Zobrazené produkty: 1-9 z 267 položiek

PRÍRODNÁ KOZMETIKA | BIO KOZMETIKA | TELOVÁ STAROSTLIVOSŤ


Prírodná a BIO telová kozmetika – hlavné typy

BIO a prírodné mydlá na ruky a telo

BIO a prírodné sprchové gély, oleje a peny, mydlá

BIO a prírodné prípravky do kúpeľa, soli do kúpeľa, šumivé bomby do kúpeľa

BIO a prírodné deodoranty a antiperspiranty, parfémy

BIO a prírodné telové krémy, maslá, mlieka a šľahané krémy

BIO a prírodné telové peelingy

Siahnite po zdravom prírodnom mydle alebo sprchovom géli! Sú krásne voňavé a vaše ruky a telo nielen čistí, ale aj ošetruje. Či už tuhé alebo tekuté, určite si nájdete produkt, ktorý vyhovie aj vám, obzvlášť, ak máte suchú pokožku a potrebujete jemnú starostlivosť. Ďalším riešením pre suchú pokožku sú prírodné krémy na telo aj ruky, ktoré chránia pred vysychaním a udržiavajú pokožku hebkú a jemnú. Produkty sú dostupné hneď pre niekoľko typov pokožky, tak, aby si každý prišiel na svoje.

Existuje široká škála výrobkov starostlivosti o telo, ktoré slúžia rôznym účelom a potrebám. Tu je zoznam niektorých typov výrobkov starostlivosti o telo:
Kozmetika: Zahrňuje výrobky, ako sú pleťové krémy, očné krémy, tónovacie krémy, make-up, rúže, riasenky, pudre a ďalšie. Kozmetika sa používa na zlepšenie vzhľadu pleti, zakrytie nedokonalostí a zdôraznenie rysov tváre.
Telo mlieka a krémy: Tieto výrobky slúžia na hydratáciu a výživu pokožky tela. Obsahujú rôzne zložky, ako sú hydratačné oleje, maslo, vitamíny a antioxidanty.
Sprchové gély a mydlá: Sú používané na čistenie pokožky tela počas sprchovania. Mydlá môžu byť vo forme tuhého mydla, tekutého mydla alebo gélu.
Peelingy: Peelingy alebo exfolianty slúžia na odstránenie odumretých buniek pokožky a zanechanie hladkej a jemnej pokožky. Môže ísť o mechanické peelingy s hrubými časticami alebo chemické peelingy s kyselinami.
Dezodoranty a antiperspiranty: Tieto výrobky sa používajú na reguláciu potenia a zápachu. Dezodoranty neutralizujú zápach, zatiaľ čo antiperspiranty regulujú potné žľazy a znižujú potenie.
Opaľovacie prípravky: Používajú sa na ochranu pokožky pred slnečným žiarením a spálením slnkom. Obsahujú ochranné faktory (SPF), ktoré blokujú alebo znižujú škodlivé účinky slnečného žiarenia.

VÝBER TELOVE KOZMETIKY
Pri výbere telovej kozmetiky je dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Tu je niekoľko rád, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní:
Typ pokožky: Každý má iný typ pokožky, preto je dôležité vybrať kozmetiku, ktorá je vhodná pre váš konkrétny typ. Ak máte suchú pokožku, zamerajte sa na hydratačné produkty. Ak máte mastnú pokožku, vyhľadajte kozmetiku s matujúcimi účinkami.
Potreby pokožky: Ak máte špecifické potreby pokožky, ako napríklad citlivú pokožku, akné alebo jazvy, hľadajte kozmetiku, ktorá je určená pre tieto problémy a obsahuje vhodné zložky.
Prírodné zložky: Mnoho ľudí preferuje prírodnú kozmetiku, ktorá neobsahuje agresívne chemikálie. Ak vám záleží na prírodných zložkách, pozrite sa na etiketu a vyhľadajte produkty s organickými alebo prírodnými zložkami.
Recenzie a hodnotenia: Pred kúpou si prečítajte recenzie a hodnotenia produktov od iných zákazníkov. Tieto vám môžu poskytnúť užitočné informácie o účinnosti a kvalite kozmetiky.
Cena: Cena je tiež dôležitým faktorom. Stanovte si rozpočet a vyhľadávajte kozmetiku, ktorá spadá do vášho cenového rozsahu. Nezabúdajte však, že nie vždy je tá najlacnejšia možnosť najkvalitnejšia.
Testovanie: Niektorí ľudia uprednostňujú kozmetiku, ktorá nie je testovaná na zvieratách. Ak vám je to dôležité, vyhľadajte produkty, ktoré majú označenie "Cruelty-free" alebo "Not tested on animals".

VÝHODY PRÍRODNEJ KOZMETIKY
Existuje niekoľko dôvodov, prečo mnoho ľudí uprednostňuje prírodnú telovú kozmetiku:
Prírodné zložky: Prírodná telová kozmetika je vyrobená z prírodných zložiek, ako sú bylinné extrakty, oleje a esenciálne oleje. Tieto zložky sú často šetrnejšie k pokožke a majú menej pravdepodobnosť spôsobiť alergické reakcie alebo podráždenie.
Bez toxínov a chemikálií: Mnoho bežných kozmetických produktov obsahuje agresívne chemické látky, ako sú parabény, ftaláty a sírové zlúčeniny, ktoré sa môžu hromadiť v tele a byť škodlivé pre zdravie. Prírodná kozmetika sa snaží vyhnúť sa týmto chemikáliám a používať prírodné alternatívy.
Šetrnosť voči životnému prostrediu: Prírodná kozmetika často používa ekologicky prijateľné zložky a uprednostňuje trvanlivé obaly. Mnoho prírodných kozmetických značiek sa tiež zaväzuje k udržateľnému rozvoju a minimalizácii svojho ekologického odtlačku.
Vhodná pre citlivú pokožku: Prírodná kozmetika je často menej dráždivá a vhodná pre citlivú pokožku. Bylinné extrakty a oleje môžu mať upokojujúce a liečivé účinky na pokožku, čo môže pomôcť zmierniť podráždenie a zlepšiť jej zdravie.
Etické hľadisko: Mnoho prírodných kozmetických značiek je zameraných na etickú výrobu a nezaoberá sa testovaním na zvieratách. Pre tých, ktorí si zakladajú na ochrane zvierat, je prírodná kozmetika často preferovanou voľbou.

PRÍRODNÁ TELOVÁ KOZMETIKA SOAPHORIA
Soaphoria je slovenská značka prírodnej telovej kozmetiky, ktorá sa zameriava na výrobu produktov s využitím prírodných a organických zložiek. Táto značka si zakladá na kvalite a efektívnosti svojich produktov, pričom sa snaží minimalizovať použitie chemických látok a umelých prísad.
Soaphoria ponúka široký sortiment telových produktov vrátane sprchových gélov, telových masiel, telových masiek, telových olejov a mnoho ďalších. Ich produkty sú vyrobené z certifikovaných organických zložiek, ako sú bylinné výťažky, rastlinné oleje a esenciálne oleje.
Výhodou telovej kozmetiky Soaphoria je aj ich zameranie na udržateľný rozvoj a ochranu životného prostredia. Ich obaly sú recyklovateľné a značka sa snaží minimalizovať svoj ekologický odtlačok.Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa