Filtrácia

Cena
Značky
VRATNÝ OBAL
DOSTUPNOSŤ
TYP OBALU
VLASTNOSTI A ÚČINKY
viac... menej
PROBLÉMY
Filter

Telové ošetrujúce oleje

Zobrazené produkty: 1-9 z 26 položiek

STAROSTLIVOSŤ O TELO | TELOVÉ OLEJE

Kto by netúžil po krásne hebkej, vyživenej a hydratovanej pokožke, ktorá žiari už na prvý pohľad? Faktorov, ktoré ovplyvňujú stav našej pokožky je obrovské množstvo. Od genetiky, stravovacích návykov, cez prostredie, oblečenie, ktoré nosíme, až po náš výber produktov telovej kozmetiky. V dnešnom svete už však zďaleka nestačí len mydlo či sprchovací gél na zbavenie sa nečistôt. Naša pokožka sa vyvíja spoločne s nami a prispôsobuje sa podmienkam, v ktorých žijeme. Často môže byť vystresovaná, chýbajú jej živiny, objaví sa podráždenie či vyrážka, ekzém... Preto ideálnou voľbou je vhodný a predovšetkým vedomý výber telovej starostlivosti, ktorá nám pomôže dosiahnuť svoju vysnívanú, zdravú, hydratovanú a oslnivo žiarivú pokožku celého tela!

Telová starostlivosť z ponuky Soaphoria

V eshope Soaphoria nájdete bohatú ponuku prírodných produktov pre starostlivosť o pokožku celého tela. Vyberte si zo značiek Soaphoria, Botanica Slavica, Skin Paradise, alebo stavte na overenú dermokozmetiku CBD apothecary. Pri výbere sa riaďte nielen obalom či vôňou výrobku, ale tiež jeho zložením a svoju voľbu prispôsobte potrebám svojej pokožky.

Vyberte si to pravé v niektorej z kategórií:
-    Telové krémy a mlieka
-    Telové balzamy a maslá
-    Telové ošetrujúce oleje

Ošetrujúce telové oleje

Telové oleje, rovnako ako pleťové oleje, si získavajú čoraz väčšiu popularitu. Nie je to len ľahkosťou ich nanášania a skvelými účinkami, ale tiež všestrannosťou, ktorú ponúkajú každému, kto túži po zdravej, krásnej a žiarivej pokožke.
Prírodné telové oleje sú dokonalým prostriedkom k dosiahnutiu skvelej kondície pokožky. Nie nadarmo sa odporúča používať mandľový olej na tehotenské bruško. Samotný mandľový olej totiž dokáže veľmi účinne podporiť elasticitu pokožky a tak pomáha zabraňovať vzniku strií. Stavte sa telové oleje aj vy a užite si výhody, ktoré vám prinášajú.

Typy telových olejov

Na ošetrenie pokožky je možné používať aj samotné 100% organické rastlinné oleje, ktoré si s ľahkosťou vyberiete podľa svojho typu pokožky či želaného účinku. Ak však túžite po niečom „viac“, práve pre vás je tu bohatá ponuka telových olejov Soaphoria.

Ako si zvoliť ten správny?

Vyberte si:
-    Masážny olej, ak túžite po zvláčnení pokožky, uvoľnení svalstva a relaxačnom zážitku.
-    Bronztone, Firmtone či Bronzillu kedykoľvek, kedy potrebujete, aby vaša pokožka skutočne zažiarila.
-    Ošetrujúci telový olej Zmyselnosť vtedy, ak túžite po extra regeneračných účinkoch v spojení s neodolateľnou vôňou a jemnými trblietkami.
-    Kokosový olej bez vône alebo vo verzii s pridanými esenciálnymi olejmi pre jemnú, prirodzenú a predsa výživnú starostlivosť o celé telo od hlavy až po päty.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa