Filtrácia

Cena
Značky
Filter

Sprchovanie a kúpeľ

Zobrazené produkty: 1-9 z 109 položiek

SPRCHOVANIE | KÚPEĽ | PRÍRODNÁ KOZMETIKA NA OČISTU TELA | PRÍRODNÉ PRÍSADY DO KÚPEĽA

Sprchovanie naše každodenné

Aj pravidelne sa opakujúce rituály ako sprchovanie si zaslúžia našu zvláštnu pozornosť. Práve preto, že sa opakujú tak často, je veľmi dôležité, aké produkty si vyberieme. V žiadnom prípade netreba tento výber zanedbať obzvlášť vtedy, ak vaša pokožka trpí náchylnosťou na podráždenie či inými problémami.

V bohatej ponuke sprchovacích produktov Soaphoria nájdete:
-    Sprchovacie gély pre citlivú pokožku
-    Sprchovacie gély pre alergikov
-    Hravé sprchovacie peny
-    Sprchovací gél pre deti
-    Sprchovacie mydlá
-    Sprchovacie oleje

A mnoho ďalších skvelých produktov pre každodennú očistu tela, ktoré nedráždia pokožku, ale poskytujú jej ošetrujúcu výživu. Všetky produkty Soaphoria predstavujú sprchovacie oleje, sprchovacie peny a sprchovacie gély bez silikónov, sulfátov, parabénov, ropných derivátov a syntetických parfumácií či farbív. Existujú špeciálne sprchovacie gély pre ženy, pre mužov, pre deti aj pre rôzne typy pokožky (normálna, suchá, mastná, problematická s výskytom akné, citlivá ...). Praktické sú sprchovacie gély 2v1, skombinované so šampónom, vhodné napríklad pre športovcov.

Najvoňavejšie sprchovacie gély a peny

Sprchovacie gély často patria aj k obľúbeným produktom Soaphoristov, ktorí si ich zamilovali vďaka svojej vôni. Obsahujú rovnaké vonné esencie, vďaka ktorým predĺžite intenzitu a trvanlivosť svoje obľúbenej vône. Doprajte si večernú horúcu sprchu s luxusným sprchovacím gélom, ktorý poteší vaše zmysly a podporí tvorivosť, alebo studenú rannú sprchu pre skvelé naštartovanie dňa.

Dokonalý domáci wellness

Ak ste milovník horúcej vane, určite oceníte našu širokú ponuku solí a bômb do kúpeľa. Urobte si doma svoj vlastný wellness - príjemnú hudbu a mihotavé svetlá sviečok dokonale doplní už len očarujúca vôňa a rozmaznávajúci kúpeľ.

Soli a bomby do kúpeľa

Je len na vás, aký typ prípravku vám najviac vyhovuje. Či už pri výbere rozhoduje aróma alebo účinky, u nás si prídete na svoje. Vyberte si spomedzi najobľúbenejších prípravkov v podobe solí do kúpeľa alebo kúpeľových bômb. Šumivé bomby patria medzi hravé stálice malých i veľkých, dokonale ozvláštnia kúpeľ a postarajú sa o výživu pokožky, zatiaľ čo soli a soľné zmesi doprajú skutočný relax aj unaveným svalom a kĺbom.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa