Filtrácia

Cena
Značky
DOSTUPNOSŤ
VRATNÝ OBAL
VONNÁ KOLEKCIA
TYP PEELINGU
VLASTNOSTI A ÚČINKY
Filter

Telové peelingy a scruby

Zobrazené produkty: 1-9 z 19 položiek

TELOVÝ PEELING | TELOVÝ SCRUB | EXFOLIÁCIA | OBNOVA A REGENERÁCIA

Exfoliácia, teda peeling, je odstraňovanie odumretých buniek z našej pokožky. Pokožka sa takýchto buniek zbavuje aj sama, to ale niekedy nemusí stačiť. Pomôžte tej svojej jednoducho obnoviť kožné tkanivo a dajte jej priestor dýchať. Vyskúšajte preto čistiace telové peelingy a scruby. Vaša pokožka bude vďaka nim pevná a oživená. Zároveň z nej odstránite aj hlboko usadené nečistoty.

Telové peelingy a scruby

Telové peelingy obsahujú drobné peelingové zrniečka, ktoré jemne odstraňujú nečistoty a odumreté časti kože. Odporúčame ich používať pravidelne, nie však každodenne. Pokiaľ máte normálnu pleť, stačí použiť peeling jedenkrát týždenne. Pri citlivej a suchej pleti používajte peeling približne raz až dva razy týždne. Telový peeling alebo scrub vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky a následne ju vlažnou vodou opláchnite. Pomôžte si hubkou alebo špongiou, ak sa vám žiada, vďaka nej produkt rovnomerne rozotriete po povrchu celého tela.

Vybrať si ten pravý telový peeling sa môže zdať náročnou úlohou, opak je však pravdou. V ponuke Soaphoria rozhodne nešliapnete vedľa! Obľúbené sú prírodné peelingy s aktívnym bylinným obsahom. Pokožku vďaka svojmu prírodnému zloženiu účinne vyživia a zregenerujú. Ak si vyberiete olejový zíklad peelingu, máte vyhraté! Prírodné oleje totiž pomáhajú pri kožných ochoreniach, ako je ekzém a akné, pričom tiež zanechávajú pokožku vyživenú a ošetrenú a tak nie je potrebné po kúpeli opätovne používať telové krémy.

Sústreďte sa na svoje vlastné potreby

Celulitída a strie sú strašiakom každej ženy. Telový peeling vám pomôže pri jej predchádzaní, ale aj riešení tohto problému. Pri jemnom vmasírovaní na kožu totiž zlepšuje prekrvenie kože, zlepšuje tok lymfy v tkanive a zároveň podporuje jej elasticitu. Jeho pravidelné aplikovanie preto pomáha napnúť kožu aj zahladiť nerovnosti. Doplňte svoju starostlivosť o špeciálne prípravky proti celulitíde a výsledkom vám bude hladká, napnutá, vyčistená a zdravá koža.

Čítajte viacZobraziť menej
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa