Celkové hodnotenie
5
8 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Monika
Nedráždi moju citlivú pokožku, vyčistí a drobné čiastočky pôsobia ako peeling. Navyše má skvelú relaxačnú vôňu.
Lívia
Ach, tá vôňa! Maska vonia krásne po levanduli a ružiach. Je to krásna, ukľudňujúca vôňa, ktorú cítite po celý čas. Maska je veľmi príjemná, je vhodná aj na citlivú pleť. Pleť nedráždi ani nevysušuje. Pri použití tvár jemne hreje. Po použití je pleť ako znovuzrodená, jemná, rozžiarená, hydratovaná a plná vitamínov. Používam ju raz do týždňa.
Bublifuková
Super produkt dva v jednom. Určite vysúšam aj ďalšie podobné výrobky. Odporúčam.
Lucia
Táto maska je super. Musím povedať že vôňa je pre mňa príliš výrazná.. Korenistá.. Ale keďže je to doteraz naj produkt na citlivú pleť aký som vyskúšala, vôbec mi to nevadí... Po nanesení masky síce cítiť teplo na pokožke ale moja pleť je neskutočne ukľudnená, absolútne žiadne začervenanie... I keď cítim svoju tvár ako obvykle prehriatu ( vo vykúrenom byte v zime ) pri pohľade do zrkadla výrazná zmena... Bledá nepodráždená pokožka... Oodporúčam všetkými desiatimi... Je to pecka
ĎAKUJEM SOAPHORIA
Erika
Balzam na citlivú pleť. Jediná maska na citlivú pleť ktorá zároveň čistí a nepáli, nedráždi a neštípe. Toto je jednoducho must have pre citlivú pleť, ktorá potrebuje sem tam vyčistiť.
Vanesa
Ďalší môj obľúbený produkt, pleť krásne čistí, nevysušuje, tá vôňa je prekrásna, balenie vydrží naozaj aj niekoľko mesiacov pri každodennom používaní! :) Za tú cenu nič lepšie nenájdete.. Odporúčam všetkými desiatimi :)
Eszter
Maska má príjemnú zdravú vôňu, cítiť v nej tú čistotu. Po nanesení ma zohriala, jemne štípala ale potom ma to prešlo a krásne mi vyčistila a vypla pleť. Po maske som si naniesla hroznový olej, ktorý je tiež úplne super. Oba produkty môžem iba odporúčať :)
Jana
Ružovo levanduľová vôňa tejto masky je pre mňa prudko návyková, ako masku, resp. čistič ju musím používať niekoľko krát do týždňa :) Po aplikácii je chvíľočku cítiť mierne teplo na pokožke. Tá je po umytí krásne hladká. V skratke: Užívam si ju :)
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa