Celkové hodnotenie
5
13 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Klaudia
Bojovala som s celulitídou nekonečne dlhé roky, vždy som bola štíhla, pravidelne cvičila a zdravo sa stravovala, ale pomarančová koža sa ma držala ako kliešť. Tento peeling nepoužívam síce dlho, ale mám pocit, že naozaj zaberá a moje problematické partie sú čoraz hladšie, všade, kam chodím, o ňom rozprávam, už si ho nakúpili aj všetky moje kamošky a spoločne sa vytešujeme z hladkej pokožky :)
Ewulka
nevedela som si vybrať ale napokon som zvolila tento.. peeling je úžasný :)
Lucia
Tento peeling som objavila na sociálných sieťach, kde ma zaujala myšlienka podpory včeličiek, veľmi sa mi táto aktivita páči, tak som sa rozhodla podporiť. PS: peeling sám o sebe je perfektný! ;)
Livia
mám už tretie balenie a nehodlám meniť za žiaden iný, určite odporúčam vyskúšať! :)
Slávka
milujem vás, ďakujem za tieto super produkty
Simča
Výborné zloženie, skvelé účinky a parádna myšlienka. Vyskúšala som už všetky tri scrubee a sú naozaj skvelé. Odporúčam
Elenka
Nadchla ma myšlienka, ktorá sa ukrýva za týmto produktom. Zachániť včely a troška sa rozmaznať. Predtým som si na telové peelingy nenašla čas, presvedčil ma skôr ten dobročinný aspekt, no neľutujem. Telové peelingy sa stali mojou novou nevyhnutnosťou.
Lucy
Parádna vecička. Kamarátka mi ho kúpila k narodeninám, vyskúšala som a hneď utekala kupovať aj sebe. Je úžasný, peelinguje, no nedráždi, naozaj spevňuje kožu a zjemňuje. Teším sa až vyskúšam ďalšie verzie Scrubee
Eva
Jeden z najlepších aké som skúšala. Konzistencia je tak akurát, používa sa naozaj ľahko, je veľmi príjemný , nedráždi. Zmierňuje aj viditeľnost chýb pokožky.
Romana
Úžasný, výživný, zvláčňujúci. Naozaj funguje a spĺňa čo sľubuje. Moja pokožka vyzerá úžasne a na dotyk je naozaj jemná.
Sandra
Peeling ma zaujal na prvý pohlad, mám aj Vaše sklenené, ktoré naozaj milujem, ale tento , s dobrým úmyslom nateraz vyhráva. Kúpou som podporila dobrú vec, čo ma veľmi teší, a teraz k peelingu. Jemný no zároveň drsný tak akurát, pokožku vyživí, oživí, zregeneruje.
Renatka
Super peeling, super ingrediencie. Ako každý produkt od Soaphorie, ďalší výborný kúsok do kozmetickej zbierky. Peeling spĺňa všetko čo si prečítate v popise. Spevňuje, vyživuje, regeneruje,... Teším sa keď vyskúšam ananásový a kávový
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa