PRINCEZNÁ SO ZLATOU HVIEZDOU NA ČELE - vianočná guľa s dušou

12,95 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené1
Porovnať0
Zoznam želaní

-    

  • tradične fúkaná sklenená guľa
  • poctivý domáci produkt
  • ručne maľované detaily nevšednej kreativity
  • inšpirovaná vianočnými rozprávkami, príbehmi a koledami
  • ideálny darček s nostalgickou dušou v decentnom balení
Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Soaphoria zakladá na hodnotách, ktoré sa v tomto uponáhľanom svete už pomaly, ale isto vytrácajú. Vážime si vynaliezavosť a poctivú prácu šikovných ľudí z nášho okolia, preto ani tohtoročné Vianoce nemôžu byť výnimkou a podpora nevšednej kreativity sa opäť stala našou bezhraničnou prioritou.

Sviatočné obdobie plné nestarnúcich a večne zelených tradícií nás motivovalo k návrhu unikátnych produktov vo forme tradične fúkaných, detailne ručne maľovaných sklenených vianočných gúľ.  Pri návrhu ich motívov sme sa nechali inšpirovať najkrajšími vianočnými rozprávkami, nostalgickými príbehmi nášho detstva či hrejivými sviatočnými koledami.

Prekrásne a pritom decentné darčekové balenie nás pozýva na prežitie najvýnimočnejších chvíľ. Ukrýva unikátne kúsky slovenskej výroby, vďaka ktorej vynikne nielen krehká krása s nevyčerpateľnou kreativitou, ale i nedocenená ručná práca a drahocenný čas, ktoré si s hrdosťou zaslúžia náš obdiv. Limitovaná kolekcia deviatich vianočných gúľ stelesňuje rozmanitosť našej kultúry, detskú hravosť a nezbednosť, najkrajšie spomienky, ale i hlboké ponaučenia plynúce z týchto rozprávok a poviedok.

Obdarujte svoju milovanú osobu, alebo bez výčitiek potešte sami seba darčekom najvyššej kvality a výpovednej hodnoty. Darčekom, ktorý nestarne, ale stane sa každoročnou pripomienkou kúzelných chvíľ a nádherného puta. Darčekom spätým s poctivou slovenskou tradíciou a nostalgickou krásou. S očakávaním rozbaľte samotnú dokonalosť, precíťte vášeň neúnavnej ručnej práce a staňte sa strážcom jednej z najprenádhernejších tradícií.  

Čítajte viacZobraziť menej
Vlastnosti
Podrobnosti

Rozmery: vianočná guľa priemeru 80 mm

Materiál: sklo

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (8 ):
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa