Pure Power - organický minerálny deodorant

8,95 € (s DPH)
  • Osobný odber: Kapušianske Kľačany Zadarmo
  • do 48 hodín od prijatia objednávky (denne od 06:30 do 15:30)

  • kuriér GLS 3,79 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodín na adresu

  • kuriér SPS 3,79 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodín na adresu

  • Packeta výdajné miesto 2,99 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodin na zvolené výdajné miesto

Kód:
8586017851382
Značka:
Obľúbené38
Porovnať0
Zoznam želaní(9)

Minerálny deodorant Pure power predstavuje čisto prírodný prostriedok pre boj proti nepríjemnému zápachu potu. Síran hlinitodraselný je prírodnou minerálnou soľou zloženou z väčších molekúl, ktoré naša pokožka nedokáže vstrebať. Hoci sa jedná o soľ hliníka, táto minerálna zlúčenina nepredstavuje pre naše telo či pokožku riziko, práve naopak. Prírodný deodorant bez parfému Pure power napomáha eliminovať výskyt a množenie baktérií na povrchu pokožky, vďaka čomu účinne bráni vzniku zápachu, ktorý vzniká pri strete týchto baktérií s ľudským potom. Pôsobí antimikrobiálne, mierne sťahujúco, antiperspiračne a mierne dezinfekčne. Neupcháva pritom póry a pokožku necháva dýchať. Neutrálny prírodný deodorant neobsahuje žiadne pridané látky či vonné zložky.

 
Vhodný pre všetky typy pokožky.
 
> 100% organický, čisto prírodný vegánsky deodorant bez prídavku akýchkoľvek iných zložiek
deodorant bez alergénov vhodný pre všetky typy pokožky, vrátane tej najcitlivejšej
> deodorant bez vône účinne eliminuje zápach aj napriek absencii vonných zložiek
> bezfarebný minerál po aplikácii nezanecháva žiadne citeľné či viditeľné stopy na pokožke ani oblečení
> pre aplikáciu stačí deodorant namočiť alebo potrieť po vlhkej pokožke, aktívne látky ostanú na pokožke a deodorant sa takmer nemíňa
> síran hlinitodraselný upokojuje tiež podráždenie po holení a pomáha sťahovať a podporovať hojenie drobných raniek

 > VEGAN PRÍRODNÝ DEODORANT   
 > ČISTÝ PRÍRODNÝ MINERÁL   

 > BEZ V
ÔNE
 >
S JEMNÝM ANTIPERSPIRAČNÝM ÚČINKOM 

125g

Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Potenie je dôležitým, prirodzeným a zdravým procesom ľudského tela. Vďaka nemu sa z tela odplavujú škodlivé látky, čím tiež posilňuje obranyschopnosť celého organizmu. Potenie však môže byť i obzvlášť nepríjemné a to nie len vďaka mokrým fľakom, ktoré nám vykresľuje na tričku, ale najmä kvôli zápachu, ktorý vzniká reakciou nášho potu s baktériami prirodzene sa vyskytujúcimi na povrchu našej pokožky. Množstvo bežne dostupných výrobkov určených pre boj proti týmto javom sprevádzajúcim potenie obsahuje látky ako sú alkohol, syntetické parfémy a mnohé ďalšie, ktoré pre naše telo nie sú prirodzené a môžu byť príčinou podráždenia, svrbenia či zápalov citlivej pokožky v podpazuší. Výbornou alternatívou je práve prírodný minerálny deodorant Pure power - 100% čistý prírodný produkt, ktorý nie len, že pohlcuje nepríjemné pachy, ale zároveň svojimi antimikrobiálnymi schopnosťami bojuje priamo proti ich vzniku.

HLAVNÉ ZLOŽKY
> síran hlinitodraselný - čistý prírodný minerál bez alergénov sa vyznačuje výraznými deodorizačnými, antiperspiračnými, sťahujúcimi a regeneračnými účinkami, vďaka ktorým účinne bojuje proti vzniku nepríjemného zápachu

OBSAH
 125g

NÁŠ TIP
Deodorant nanášajte na vlhkú pokožku alebo ho pred aplikáciou namočte, aby sa aktívne látky z pevného minerálu pomocou kvapôčok vody preniesli na pokožku. Následne nechajte krátko vsiaknuť, deodorant nenecháva žiadne stopy na tele ani oblečení.
V prípade, že ste sa porezali pri holení či inak drobne poranili, potrite ranku navlhčeným minerálom, ten pomôže stiahnuť poranenú oblasť, upokojiť ju a urýchliť jej regeneráciu.
Deodorant sa míňa skutočne veľmi pomaly, pre zachovanie jeho použiteľnosti i po dlhých mesiacoch od otvorenia dbajte na to, aby ste deodorant nezatvárali mokrý - po použití ho nechajte voľne preschnúť.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Vďaka tomu, že prírodný deodorant Pure power nemá žiadnu vôňu ani iné charakteristické vlastnosti, ktoré by mohli ovplyvňovať účinky či dojem z iných výrobkov, jeho používanie môžete doplniť akýmikoľvek výrobkami z vašej obľúbenej vonnej edície.

ZISTITE VIAC
Čo sú to hliníkové soli?  A čo je síran hlinitodraselný?
Deodorant alebo antiperspirant? Zistite, aký je medzi nimi rozdiel.

Čítajte viacZobraziť menej
Vlastnosti
8586017851382

Tabuľka vlastností

Obsah
125 g
Vegánsky výrobok
áno
Bezlaktózový výrobok
áno
Bezgluténový výrobok
áno
Výrobok bez palmového oleja
áno
Fair trade výrobok
áno
VRATNÝ OBAL
áno
DOSTUPNOSŤ
kamenná predajňa
online
VLASTNOSTI A ÚČINKY
bez sódy
bez vône
ochranný a upokojujúci
vhodný pre alergikov
vhodný pre citlivú pokožku

Špecifické referencie

ean13
8586017851382
Podrobnosti

VÔŇA VÝROBKU
Deodorant bez vône neobsahuje žiadne pridané vonné zložky.

FARBA VÝROBKU
Výrobok je bez farby, na pohľad sa javí ako jemne do biela sfarbený kryštál.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Minerálny deodorant je tuhej konzistencie vo forme pevného kryštálu.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky. Pri správnom skladovaní môže byť výrobok používaný až po dobu 3 rokov.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v recyklovateľnom PET obale.
Po spotrebovaní výrobku vhoďte obal do kontajnera určeného na plastový separovaný odpad.  

APLIKÁCIA
Deodorant aplikujte na navlhčenú pokožku podpazušia, resp. vybratú časť tela. V extrémnych letných horúčavách je vhodné použiť ho aj viackrát denne.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

UPOZORNENIA
Po každom použití nechajte deodorant dostatočne preschnúť a až následne prikryte deodorant uzáverom. Dbajte na opatrné zaobchádzanie a zamedzte pádu výrobku, ktorý by sa prudkým nárazom mohol "rozbiť".
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Potassium Alum (síran hlinitodraselný)*
*certifikovaná organická zložka

Otázky a odpovede

Je prírodný deodorant vhodný na dlhodobé používanie?
Samozrejme! Vzhľadom na absenciu škodlivých chemických látok v jeho zložení, je prírodný deodorant bezpečný aj pri dlhodobom používaní.


Je prírodný deodorant vegánsky?
Áno, organický deodorant neobsahuje žiadne živočíšne zložky, je teda vhodný aj pre vegánov.


Je prírodný deodorant vhodný pre citlivú pokožku?
Prírodný minerálny deodorant pre citlivú pokožku nepredstavuje riziko, práve naopak, pomáha ju chrániť, regenerovať, upokojovať podráždenie a zabraňovať strate vlhkosti. Pokiaľ nie je vaša pokožka precitlivená na konkrétnu zložku prírodného deodorantu, môžete ho bezpečne používať.


Je bezpečné používať prírodný deodorant pre deti?
Prírodný deodorant bez alkoholu a parfémov neovplyvňuje prirodzené procesy tela, preto ho môžu používať i deti, ktorých pokožka nie je precitlivená na obsiahnutú zložku. Keďže sa však detský organizmus stále vyvíja a je citlivejší, odporúčame rodičom zvážiť, či je použitie deodorantu či antiperspirantu pre deti nevyhnutné. Ak áno, vzhľadom na šetrné zloženie je prírodný deodorant pre deti od 6 rokov rozhodne lepšou alternatívou než deodorant s obsahom škodlivých syntetických prísad či antiperspirant. Pred prvou aplikáciou je však nutné vykonať test znášanlivosti kozmetického výrobku podľa inštrukcií v popise výrobku.


Môžem používať prírodný deodorant v tehotenstve?
Áno. V období tehotenstva sa mnohé ženy snažia žiť zdravšie než pred ním, prírodný deodorant je preto aj v tomto prípade ideálnou voľbou pre boj proti nežiaducemu pachu potu.


Môže prírodný deodorant vyvolať alergickú reakciu?
Prírodný deodorant s obsahom prírodných účinných látok a organických esenciálnych olejov môže v prípade precitlivenosti na niektorú z jeho ingrediencií vyvolať alergickú reakciu. Je to spôsobené prirodzene vyšším obsahom alergénov, ktoré majú taktiež svoj pôvod v prírode. Pred prvým použitím preto odporúčame vykonať test znášanlivosti výrobku na malej plôške pokožky. Pokiaľ v priebehu 24 hodín od aplikácie výrobku nepozorujete na pokožke zmeny ako začervenanie, svrbenie, pálenie či výsyp a iné, deodorant môžete používať podľa odporúčanej aplikácie.

Recenzie(15)
Celkové hodnotenie
5
15 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Konečne niečo, čo je prírodné a zároveň funguje. Môžem sa naň spoľahnúť aj v náročných situáciách a pritom som zatiaľ ani raz nepotrebovala ďalšiu aplikáciu počas dňa, vydrží mi celých 24 hodín. Je super, že nezanecháva škvrny na oblečení a zároveň je bez vône, takže sa nebije s parfumom.

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
(2)
4,55 € (s DPH)
100% organický éterický olej Citrón je silný antioxidant, ktorý sa vyznačuje schopnosťou zbavovať toxínov. Zmierňuje prejavy stresu, strachu a úzkosti, odháňa depresie a navodzuje dobrú náladu, osviežuje telo aj...
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa