Celkové hodnotenie
5
8 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Katarina
Pre mňa konečne funkčný prírodný deodorant! Mám veľmi citlivú pokožku a používaním všetkého možného v živote sa mi začal robiť po každom deodorante ekzém. Až tak, že som nemohla používať žiaden komerčný ani prírodný deodorant. Tento deodorant je úžasný, má veľmi príjemnú intenzívnu vôňu, ktorá nevyprchá a pokožku vôbec nedráždi. Kombinujem ho spolu s kryštálom.
Zuzana
Deodoranty Soaphoria sú snáď jediné prírodné deodoranty, ktoré skutočne fungujú.
Marianna
Predtým som používala len bežné komerčné deodoranty takže som milo prekvapená aký ľahký bol prechod na tento prírodný. Zvykla som si naň takmer okamžite. Má jemnú, príjemnú vôňu, po nanesení sa vôbec nelepí, vydrží celý deň a pokožka ostáva hebká.
Anka
Milujem túto krásnu a jemnú vôňu. Deodorant uvoľňuje vôňu počas celého dňa. Je účinný, balenie vydrží neskutočne dlho.
Sandra
Výborný deodorant. Príjemná konzistecia, praktické balenie a jednoduché nanášanie. Málinko stačí na vlhkú pokožku a krásne sa vstrebe dlho vonia a nezanechá škvrny na šatách.
Valentína
Nádherná vôňa deodorantu ma dostala. Už mám druhé balenie a neviem si ho vynachváliť. Jednoduchá a rýchla aplikácia, super balenie aj do kabelky alebo na cesty. Nenecháva škvrny na oblečení a je účinný počas celého dňa.
Jarka
Moja prvá skúsenosť s prírodným deodorantom, a som nadmieru spokojná. Dostala som tento malý zázrak ako darček na Vianoce. Je fantastický, tá vôňa je príjemná čistá a kvetinová ženská, vydrží sa uvoľňovať počas celého aj náročnejšieho dňa. Nezanecháva stopy na oblečení a mám pocit že sa snáď nikdy neminie
Nikola
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa