Celkové hodnotenie
5
10 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Barbora
Skúšala som ho cez zimu, kedy mi absolútne postačovala jeho účinnosť. Cez leto by som radšej siahla po klasike - krémový deo od Soaphorie. Inak má veľmi príjemnú konzistenciu a vôňu.
Tímea
Ďalší produkt od Soaphorie ktorý si získal celé moje srdce. Jeden deodorant s uni vôňou používame aj ja aj priateľ. Plusom je jemná a ľahká konzistencia, ktorá sa jednoducho vtiera do pokožky. Najradšej si ho dávam hneď po sprche. Vtedy nemá smradík žiadnu šancu.
Martin
S kúpou tohto dodorantu som spokojný. O nepríjemný zápach je postarané počas celého dňa. Je naozaj delikátny, nedráždi a neštípe. Odporúčam.
M
Veľmi príjemná konzistencia, jednoduchá aplikácia a prírodzená vôňa. Menej je viac a malé množstvo úplne postačí, vďaka jeho mliečnej textúre sa malé množstvo pekne rozotrie aj na väčšiu plochu. Odporúčam pretrepať a budú sa diať zázraky
Zuzana
S deodorantom som veľmi spokojná. Jemná nevtieravá vôňa sa krásne uvoľňuje počas celého dňa. Deodorant má príjemnú riedku konzistenciu, ktorá sa krásne vstrebáva a nezanecháva stopy na oblečení.
Vierka
Deodorant je vynikajúci. Jednoducho sa nanáša, je príjemný a ľahký. Pretrepem, nanesiem na prsty a vmasírujem. Následne voniam celý deň. Je potrebné ho raz za čas pretrepať.
Naty
Skvelý pomocník pri potení. Krásne vonia po celý deň.Je potrebné ho pred každým použitím dobre pretrepať. Výdrž má super, väčšinou mi stačí použitie raz za deň
Nika
Zas a znova skvelý deodorant. Vyskúšala som od Vás asi všetky. Tento si ma získal svojou príjemne ľahkou mliečnou konzistenciou. Je naozaj veľmi praktický. Vôňa je úžasná.
Karolina
roky som používala vaše krémové deodoranty, bola som nadmieru spokojná, odporúčala som ich všetkým známym a myslela som si že nič lepšie nikdy nikto nevyrobí, ale vy ste sa úplne prekonali! vo vašej predajni mi koncom leta predstavili tento deo ako novinku tak som sa rozhodla ho vyskúšať a bola to láska na prvé použitie :) momentálne mám teda doma hneď dva, tento úžasne svieži a druhý vo vôni rose copper, striedam ich podľa nálady či príležitosti a opäť každému tvrdím že nič lepšie neexistuje! :D neviem, ako to robíte, ale robíte to výborne, prosím, neprestávajte nikdy, zbožňujem vašu kozmetiku a ďakujem za úžasné výrobky akým je aj tento deo! :)
Silvia
veľmi jemnučká vôňa a neskutočná výdrž! som príjemne prekvapená a vrelo odporúčam :)
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa