Petra
S krémikom som veľmi spokojná, na niečo takéto som čakala. Mám veľmi citlivú pleť a krém mi ho nedráždi a veľmi ma tečí, že má fyzikálny filter, čo ocenia aj tehotné ženy... Mám po ňom hebkú pleť a neleskne sa, super na leto :) Ešte očný krém k tomu a bude to dokonalá dvojka :)
Mária
Konečne SPF, ktorý spĺňa všetko, čo od neho očakávam. Popis sedí do bodky, je výborný, nemastný, ale nevysušuje, krásne zjemňuje a vstrebáva sa výborne. Skvelý SPF krém na každodenné použitie.
Gabriela
Toto je jednoznačne najlepší krém s minerálnym spf, aký som kedy vyskúšala. Krásne sa vstrebáva, nebieli, zmatňuje, zároveň hydratuje, zloženie úžasné, bez otravnej vône - je to topka, ktorá u mňa nemá konkurenciu!
Barbora
Ľahký, neupcháva póry, ideálny na tvár 🫶🏼 nezostáva po ňom biely film...
Zdenka
Som veľmi spokojná, dokonca ho používa aj manžel. Je veľmi príjemný, nie je mastný, neleží na pleti a nevytvára nepríjemný film. Aj preto ho máme obaja naozaj radi. Pleť ochraňuje dostatočne, je hydratačný a zárove%n mám pocit, že je vďaka nemu moja pleť upokojená a čistejšia. TOPKA!
Jarka
Príjemný hydratačný krémik. Spĺňa všetko to sľubuje. Páči sa mi, že nemá vôňu, a že na pleti nezanecháva nepríjemný ťažký a biely film. Odporúčam.
Radka
Fantastický krém. Mám veľmi citlivú pleť a hneď, ako som na dlhšiu dobu vyšla na slnko, moja pleť bola spálená a začervenaná. Krémik som používala aj na dovolenke pri mori a naozaj splnil všetky očakávania. Pleť bola bez začervenania a pálenia. Ďakujem a vrelo odporúčam!!
Martina
Našla som len veľmi málo prírodných denných krémov, ktoré majú ochranný faktor. Tento krém má navyše faktor až 20, má veľmi ľahkú textútu. Nie každý krém mi vyhovuje, nakoľko ma pleť po nich akoby ťahá. Veľmi sa teším, že mi sadol. Rýchlo sa vstrebe a píjemne vonia. Kupujem opakovane.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa