Celkové hodnotenie
4.9
8 Recenzie
Spokojnosť
(4.9)
Nina
Príjemne chladí a dostatočne hydratuje, Uľaví aj od opuchov a kruhov pod očami. Som veľmi spokojná
Lenka
Tento gelkrém na očné okolie je fajn. Je jemnučký, vstrebáva sa rýchlo, pokožka je napitá a vláčna. Oči ma z neho neštípu, ľahko sa dávkuje pumpičkou.
Magdaléna
Prekvapilo ma, že takýto ľahký a nemastný očný krém mi dodáva dostatočnú hydratáciu. Vstrebáva sa raz dva, a úžasne chladí. Čo je ráno na moje opuchnuté očné okolie ako balzam na dušu. ODPORÚČAM
Bronislava
Ľahučký, chladivý, hydratačný a účinný. Nečakala som že takýto ľahučký gélik vydrží počas celého dňa hydratovať pleť okolo očí ale ostala som milo prekvapená. Jemné vrásky sú menej viditeľné a pleť okolo očí vyzerá sviežejšie a jasnejšie
Tereza
Hydratuje, jemne vypína očné okolie a príjemne chladí. Držím o v chldniče, a na ráno je to to najlepšie čo môžem svojmu očnému okoliu dopriať.Stačí málinko, balenie vydrží naozaj dlho.
Veronika
Sima
Výborný krémik, gélová textúra, príjemne upokojuje a hydratuje. Očné okolie mám po jeho použití menej unavené a je sviežejšie. Čo mi však trošku chýba, je aj nejaký výživnejší variant produktu na oči.
Anna
Na unavené oči ako stvorený. Príjemne chladí, osviežuje, zjemňuje a mám pocit, že mám okolie očí aj menej citlivé, rozhodne krásne hydratované. Super produkt za veľmi dobrú cenu!
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa