Celkové hodnotenie
5
9 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Emilia
Pre mňa príjemné prekvapenie, mám na tele suchú pokožku, telová mana mi pomohla, za mňa príjemná vôňa, možno pre niekoho prenikavá. Mne to vyhovuje, že mi za tým vonia aj oblečenie. Podstatné pre mňa je, že dostatočne hydratuje moju pokožku. Odporúčam tento produkt.
Erika
Pokožka veľmi príjemne vonia po použití, veľmi dobre sa vpíja po nanesení.
Viki
úžasná vôňa ,dostatočne veľké balenie, skvelá konzistencia . Na leto možno pre niekoho príliš sladké , ale mne osobne vôňa vyhovuje :)
Marianna
Veľmi výrazná vôňa. Voňala celá posteľ,dokonca aj na druhý deň som ju cítila.Aj konzistencia many je vynikajúca,výborne sa rozotiera,rýchlo sa vpíja do pokožky.Pre veľmi suchú pokožku úplne postačuje.
L&M
Veľké prekvapenie. Dlho som hladala náhradu za Bodyshop na Slovensku a konečne som našla. Ba aj lepšie ! Som úplne nadšená, čo sa týka konzistencie aj vône :)
Nina
S krémom som maximálne spokojná. Je vhodný aj na veľmi suchú a atopickú pokožku. Kožu príjemne zjemní a vyživí. Super produkt.
Mima
Za mňa jednoznačne topka! Krásne sladučká vôňa sa drží na pokožke počas celého dňa. Nepotrebujem ani parfém. Krém sa jednoducho nanáša, rýchlo sa vstrebáva a účinne hydratuje.
Julia
Odkedy používam tento krém, moja pokožka sa zmenila o 100% k lepšiemu. Mám suchú kožu, ktorá často po sprche svrbí a je podráždená. Ak použijem telovú manu, pokožka je jemná, vláčna a neštípe, nesvrbí.
Viki
Milujem túto vôňu a tento krém je jednoznačne najlepší telový krém, aký som kedy vyskúšala.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa