Terezka
Je to úžasný krém. Hlavne je bez chémie. Všetko vylieči. Teda z mojej skúsenosti kožné problémy ale aj pri bolesti kĺbov . Ničí opary ..proste popis výrobku neklame. Ako tehotná som rada že existuje krém bez chémie skoro na všetko .. ďakujem a dúfam že aj o 20 rokov ho nájdem .
Mona
Dávam mu 6 hviezdičiek z 5. Používam ho na suché miesta na tele a aj na pleť namiesto krému a neviem si ho vynachváliť. Spotrebujem a kupujem ďalší :)
Zuzana
Tento balzam je skvelý asi na všetko :) manžel ho používa po športe alebo na boľavé kríže, ja ho používam na unavené chodidlá a deťom ho natieram najmä na hruď pri prechladnutí. Príjemne mentolovo vonia a má skvelé zloženie.
Kristína
Na tento zázrak nedáme dopustiť... Používame ho na suché miesta a na popáleniny je to tá najlepšia vec, odskúšané na popálenine z motorky (po jazve ani stopy) a na obarení sa olejom pri varení. Odporúčam všetkými desiatimi :)
Lucia
Skvelý, voňavý, hydratujúci :) Všetky tieto univerzálne balzamy su skvelé :)
_em.ty_
Hustá konzistencia no napriek tomu sa ľahko roztiera a príjemne vonia. Pracujem v cateringu takze môžem iba odporučiť na popáleniny či malé rezné ranky. Všetci kolegovia ho milujú. TOP!
Joly
Balzam sa prakticky osvedčil okrem bežného ošetrenia tela po kúpeli aj v prípade svrbivých vyrážok alergického pôvodu spôsobených liekmi. Pôsobí príjemne chladiaco a utišuje svrbenie. Odporúčam aj pre iných.
Natalia
Balzam má peknú sviežu vôňu, je mierne chladivý.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa