PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, S MYDLOVÝM PRÁŠKOM
  • PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, SO ŽLČOVÝM MYDLOM

PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, S MYDLOVÝM PRÁŠKOM

7,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, S MYDLOVÝM PRÁŠKOM

Prací gél s mydlovým práškom je účinný proti odolným škvrnám aj pri praní pri nízkych teplotách. Je určený na pranie v práčke a ručné pranie. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia, použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Obal je recyklovateľný, etikety ľahko rozložiteľné v prírode. Vhodný pre septiky.

  koncentrovaný 

APLIKÁCIA

Riaďte sa návodom na použitie na balení výrobku a postupujte podľa pokynov uvedených na odeve. Pri praní v práčke pred čistením naneste primerané množstvo priamo na škvrnu pomocou dávkovacieho vrchnáku. Pri ručnom praní pridajte 35 ml tekutého pracieho gélu do 10 l vody (max. 90 °C). Po namočení perte ako obvykle a dôkladne vypláchajte.

Upozornenie: Nepoužívajte na čistenie a ošetrenie jemnej bielizne, vlny a hodvábu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Praktické balenie.

KBÚ na vyžiadanie.

Zloženie: 5% - 15% aniónové tenzidy (deriváty slnečnicového, ľanového a kokosového oleja – RSPO certifikované oleje a tuky), 5% - 15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy z cukrovej trstiny), mydlo, prírodná aróma, kyselina citrónová, konzervačná látka (Potassium Sorbate).

Obsah: 1,5l

 

Hodnotenie 

Výborný

Účinný prací gél, skvele vyperie a príjemne vonia.
Ďakujem Soaphorii, že vďaka Vám máme ekologickú drogériu na pranie netestovanú na zvieratách od slovenského výrobcu.

Hodnotenie 

Voňavý a účinný

Tento prací gél by som už nevymenila. Vyperie jemne a pritom účinne aj to, čo iné gély nezvládli a zároveň má príjemnú jemnú mydlovú vôňu. Používam k nemu mandľovú aviváž a skvele sa dopĺňajú.

  • 2 z 3 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
8586017852044

Tabuľka vlastností

Obsah
1,5 l

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)