Celkové hodnotenie
4.9
11 Recenzie
Spokojnosť
(4.9)
Eva
Je prírodný a bezpečný a nielen preto je mojim favoritom. Aloe vera hydrolát mi pomáha udržovať pleť bez chýb a hydratovanú. :)
Amanda
Pomohol mi znížiť viditeľnosť mojich jemných línií a zmierňovať opuchy pod očami. Je to pre mňa skutočný záchranca! Vrelo odporúčam aj v zrelom veku.
Lenka
Som veľmi spokojná s týmto hydrolátom. Je jemný k mojej pokožke a zanecháva ju hydratovanú a hebkú. Netvoria sa mi vďaka nemu šupinky.
Laďka
Som nadšená z tohto produktu a neviem si predstaviť svoju každodennú rutinu bez neho. Je to pre mňa nevyhnutná súčasť mojej starostlivosti o pleť aj počas dňa. Nosím ju stále so sebou a hocikedy ak mám chuť si prestriekam tvár a osviežim sa.
Adam
Tento hydrolát mi pomohol vyriešiť mnohé problémy s mojou citlivou pokožkou. Už nezažívam podráždenie ani vyrážky, ktorými som predtým doslova trpel. Veľká vďaka a odporúčam každému.
Bea
Milujem tento hydrolát! Používam ho nielen na tvár ale aj na vlasy a mám pocit, že mi pomáha udržiavať ich zdravé a lesklé. Pleť výborne osvieži a hydratuje.
gizka
Nedráždi, zjemní a osvieži. Čo viac by som si mohla priať pre moju citlivú pleť. 😊
Ivana
Aloe vera asi nikdy nevyjde z módy a už viem prečo. V jednoduchosti je krása. Mám doma aj gélik a je ešte lepší.
Iveta
Odporúčam tento hydrolát každej žene, ktorá chce mať krásnu a zdravú pleť. Je to prírodný a účinný spôsob, ako sa o svoju pleť starať.
Gabika
Mám rosaceu a nemôžem si hocičo dať na svoju pleť. Táto aloe vera voda je výborným prostriedkom na upokojenie a striedam ju s hamamelovým hydrolátom. Oba produkty som si zaobstarala vďaka Soaphoria poradenstvu, kde mi veľmi pekne vysvetlila slečna všetky súvislosti. Ďakujem ešte raz.
Vanesa
fajn produkt, pleť pekne dočistí a vôbec nedráždi :)
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa