Celkové hodnotenie
5
5 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Domka
zatiaľ najlepší eko prací gél ktorý som vyskúšala. Myslím, že ďalej iný hladať nebudem :)
Beja
Parádny gél na pranie. Používame už vyše roka a nnikdy nesklame. Vyperie aj odolnejšie zaschnuté škvrny stačí trošku predmočiť. vôňa je veľmi jemná. Nedráždi pokožku a má perfektné zloženie.
Bea
Pôvodne sme ani nehladali eko prostriedky na pranie a boli sme spokojní aj s klasickými, ale odporučili nám kvôli septiku vyskúšať tieto alternatívy a musím uznať že napriek tomu, aká som bola spočiatku skeptická, som nadšená! Už máme doma niekoľko Vašich pracích gélov a aj aviváží. Prádlo je po vypratí úplne iné, mäkkučké, voňavé, príjemné na dotyk i nosenie, dokonca dcére zmizol ekzém a aj septik si pochvaľuje! :D Presvedčili ste ma a odporúčam aj ďalej! :)
Vierka
Prací gél s mydlovými orieškami je vynikajúci. Používam aj prací gél na biele prádlo a oba sú skvelé. Prádlo je stále krásne čisté. Konečne prací gél pri ktorom nás nesvrbí pokožka a nie je podráždená. Krásne spojenie jemnosti a účinnosti
Romy
Toto kto nevyskúšal tak šup šup. Všetky komerčné pracie prostriedky sa môžu hanbiť za svoj výkon. Prací gél s mydlovými orechmi všetko operie, aj tvrdohlavé nečistoty, či škvrny od oleja :) Navyše, nedráždi pokožku a vonia tak jemnučko.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa