Nevinnosť - prírodný parfém

Nevinnosť - prírodný parfém

8,95 €
s DPH

Prírodný parfém bez chémie je dokonalým doplnkom každej ženy či dámy. Správna vôňa totiž dokáže zázraky - podčiarkne osobnosť a povznesie náladu aj počas toho najnáročnejšieho dňa, dodá odvahu i sebadôveru a prebudí to najlepšie, čo v nás drieme! Prírodný parfém bez alkoholu a dráždivých syntetických vonných látok navyše nedráždi pokožku a vďaka praktickému eko baleniu ho možno mať všade so sebou. Či už sa chystáte na dovolenku, do práce alebo len na prechádzku večerným mestom, svoje miesto vo vašej kabelke si vždy nájde a rozžiari celý váš deň.

Prírodný parfém Nevinnosť je vhodný pre všetky typy pokožky.

> prírodné zloženie z organických olejov a esenciálnych olejov bez alkoholu a syntetických látok
> receptúra bez chémie nedráždi pokožku
> organické esenciálne oleje sa spájajú do neodolateľnej prirodzenej vonnej kompozície
> praktický obal s roll on aplikátorom veľkosti ideálnej aj do tej najmenšej kabelky
> jedinečná vôňa, ktorú si skrátka zamilujete
> praktická aplikácia na pulzné miesta

 > VEGAN PRÍRODNÝ PARFÉM   
 > BEZ ALKOHOLU   

 > S PRAKTICKÝM ROLL ON APLIKÁTOROM
 >
NEDRÁŽDI A NEVYSUŠUJE POKOŽKU  

Pridať medzi obľúbené (6)

Nechajte sa unášať unikátnou vôňou prírodného parfému bez alkoholu a chémie.  Vďaka jemnému zloženiu založenému na organických olejoch a vonných kompozíciách tvorených prírodnými esenciálnymi olejmi bez obsahu syntetických zložiek nie len, že nedráždia pokožku, ale aj rozvoňajú celý váš deň! Ideálny prírodný parfém pre dievča, ženu či dámu každého veku.

HLAVNÉ ZLOŽKY
> jojobový olej - rastlinný olejček, alebo správne vosk, ktorý svojim zložením najviac pripomína štruktúru pokožky sa radí k najjemnejším olejom pre všetky typy pokožky
> hroznový olej -  jeden z najobľúbenejších olejov vôbec je výborne znášaný každým typom pokožky, ktorú jemne vyživuje a regeneruje
> zmes prírodných esenciálnych olejov - dodáva parfému charakteristickú a absolútne nezameniteľnú vôňu

OBSAH
10ml

NÁŠ TIP
Výrobok aplikujte na pulzné miesta pokožky ako sú zápästia či krk.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Prírodný parfém bez chémie v sviežej kvetinovej vôni Nevinnosť odporúčame doplniť ďalšími výrobkami rovnakej vonnej edície.

VÔŇA VÝROBKU
Nevinne ľahká, svieža kvetinová vôňa s nádychom zelene, stelesňujúcanežnosť a krehkosť vo vonnej kompozícii konvaliniek, bielych ľalií a zeleného čaju.

FARBA VÝROBKU
Výrobok bez farbív vďačí svojmu jemne žltkastému sfarbeniu obsiahnutým prírodným olejom.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Jemná olejová konzistencia sa po nanesení ľahko vstrebáva.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Výrobok neobsahuje pridanú vodnú fázu, preto je dostatočne stabilný aj bez pridaných konzervačných látok. Po otvorení nanášajte vždy na čistú pokožku a spotrebujte do 6 mesiacov.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v ekologickom sklenom flakóniku s praktickým roll on aplikátorom a PET uzáverom.
Po spotrebovaní výrobku oddeľte obalové materiály a vhoďte ich do zberných nádob určených pre separovaný sklený a plastový odpad.

APLIKÁCIA
Prípravok v primeranom množstve aplikujte na pulzujúce miesta tela, napr. za ušný lalok, krk,  zápästie  a nechajte vstrebať.

UPOZORNENIA
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
 Vitis Vinifera Seed Oil (olej z hroznových jadierok)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový vosk)*, Convallaria Majalis Absolte Oil (konvalinka voňavá olej)*,  Camellia Sinensis Leaf Extract (čajovník čínsky extrakt)*, Lilium Candidum Bulb Extract (ľalia biela extrakt)*, ***Geraniol, ***Hexyl Cinnamal, ***Limonene, ***Linalool, ***Amyl Cinnamal
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch

Zanecháva prírodný parfém stopy na oblečení?
Pri správnej aplikácii, kedy nanesený parfém jemne rozotrieme a necháme vstrebať do pokožky, výrobok nezanecháva na oblečení žiadne stopy.

Parfém sa má aplikovať na pulzujúce miesta - ktoré to sú?
Pulzné body sú také miesta na tele, ktoré sú najviac prekrvené a teplé. Nájdeme ich na vnútornom zápästí, krčnej tepne, lakťovej jamke či pokožke za ušami, na spánkoch alebo vo výstrihu.

Nakoľko intenzívna je vôňa prírodného parfému?
Prírodný parfém obsahuje organické esenciálne oleje, ktoré predstavujú vysoko koncentrované vonné zložky. Samotná vôňa parfému je pomerne intenzívna, nie však príliš. Intenzita parfému na pokožke konkrétneho jedinca je na druhej strane vyslovene individuálnou záležitosťou, ktorú je potrebné odskúšať doslova na vlastnej koži :)

Ako dlho vôňa vydrží od nanesenia?
Vzhľadom na to, že receptúra prírodného parfému neobsahuje alkohol, vôňa sa uvoľňuje pomalšie a vydrží relatívne dlhšie ako v prípade parfémov s obsahom prchavého alkoholu.

Pre koho je prírodný parfém vhodný? Môžu ho používať aj deti?
Áno, prírodný parfém je vhodný pre všetky vekové kategórie od 2 rokov a tiež pre všetky typy pokožky s výnimkou pokožky precitlivenej na ktorúkoľvek z obsiahnutých zložiek. Pred prvým použitím preto odporúčame nezanedbať test znášanlivosti kozmetického výrobku, ale vykonať ho podľa inštrukcií v popise produktu.

5

Hodnotilo 1 zákazníků

Hodnotenie 

Ako pierko...

Tak túto vôňu ja moc moc ľúbim! Ľahučká, mäkká, mmmmmm.... super :)

8586017854024

Tabuľka vlastností

OBSAH
10 ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (3)