TOKAR handmade creations - eko sviečka n.103 Golden light

29,95 € (s DPH)
  • Osobný odber: Kapušianske Kľačany Zadarmo
  • do 48 hodín od prijatia objednávky (denne od 06:30 do 15:30)

  • kuriér GLS 3,79 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodín na adresu

  • kuriér SPS 3,79 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodín na adresu

  • Packeta výdajné miesto 2,99 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodin na zvolené výdajné miesto

Kód:
8586017853553
Značka:
Obľúbené2
Porovnať0
Zoznam želaní(2)

Unikátna kolekcia remeselných sviečok s hlbokým srdcom predstavuje tradíciu, nadčasovosť, ekologickosť a sofistikovanosť v unikátnom spojení. Elegantný sklenený obal v tajomnom zeleno-hnedom vyhotovení je naplnený aromaterapeutickou zmesou pravého včelieho vosku a doplnený bavlneným knôtom. Vďaka pridaným minerálnym perleťovým pigmentom sviečka pri rozpálení vytvára úchvatnú harmóniu stelesnenej fantázie. Oslobodzujúce vonné kompozície povznášajú prepracované a komplikované vonné esencie, ktoré vnesú nevšednosť do každodennosti a neodmysliteľne vplývajú na myseľ, telo i dušu.

▲ blahovičník guľatoplodý, citrónová kôra, mandarínka, červený pomaranč, ružové korenie, palina
● citrónová tráva, mäta kučeravá, malina, granátové jablko, červený melón
▼ céder texaský, vanilka, pačula vonná, čarodejka škvrnitá, borovicová kôra

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Rituál vnútornej energie
Esencia Vnútorná energia sa povznáša sankristickými asánami pre pocit príjemného uvoľnenia. Zmyslom a cieľom vibrujúcich hlavných tónov eukalyptu, citrónovej kôry, šťavnatej mandarínky a červeného pomaranča s korenisto-zeleným tónom ružového korenia a paliny je stimulovať živel energie. Srdce z citrónovej trávy, mäty kučeravej, červených plodov maliny, granátového jablka a dužiny melónu uvedie do pohybu nahromadenú energiu a zladí telo a myseľ precítením sústredených vnútorných a vonkajších pochodov.  Základnú kompozíciu z cédra texaského, pačule vonnej, nasladlej vanilky a čarodejky škvrnitej doplňuje živicová vôňa borovicovej kôry. Aromaterapeutické akordy ako aj asány telo neunavia ani nevyčerpajú, naopak, naplnia ho energiou a sviežosťou. Vysloboďme naše skryté energie!

AKO SA STARAŤ O SVOJU MILOVANÚ SVIEČKU
Všetko okolo nás, či už je to živý tvor alebo jednoduchý predmet, si zaslúži našu pozornosť. Zistite, čo môžete urobiť pre to, aby Vám eko sviečka priniesla čo najväčšiu radosť :)

Čítajte viacZobraziť menej
Vlastnosti
8586017853553

Tabuľka vlastností

Obsah
400ml
VRATNÝ OBAL
áno
DOSTUPNOSŤ
online
DRUH VOSKU
včelí

Špecifické referencie

ean13
8586017854246
PodrobnostiOBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v ekologickom sklenom obale. Po dohorení a v súlade so životným prostredím stačí sklenený pohár vymyť a môžete ho opätovne využiť napríklad na prípravu lahodných dezertov.

UPOZORNENIA A STAROSTLIVOSŤ
Sviečku umiestnite na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a optimálne vzdialené od ľahko zápalných predmetov. Sviečku uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru. Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechajte sviečku dohorieť úplne. Zhasnite ju, keď zostáva cca. 10mm vosku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.
Prvé zapálenie sviečky musí trvať minimálne 10 - 15 sekúnd, niekedy aj viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil sa na správnu dĺžku (približne 3-5 mm). Po zapálení nenechajte však sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny. Pre optimálnu výdrž sviečky odporúčame pri každom použití horenie minimálne do doby roztavenia súvislej vrchnej vrstvy vosku. Podľa potreby sa môže dĺžku knôtu priebežne skracovať zastrihávačom knôtu. Pri krát¬kom zapálení neodporúčame knôt zastrihnúť, nakoľko hrozí riziko vytvorenia priehlbiny až tunelu. Pred každým opätovným zapálením sa odporúča skrátenie ľahko odlomiteľnej časti knôtu alebo zastrihnutie.

Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa