Celkové hodnotenie
5
6 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Katarína
Tento íl mi veľmi pomohol pri mojich problémoch s mastnou pleťou, pleť sa upravila, nemastí sa mi ani počas dňa a stačí, ak ho používam len 1-2x týždenne.
Marianna
Tento íl sa mi veľmi osvečil.Dokonca pomáha manželovi pri ekzémoch,ktoré má na lakťoch.Íl zmiešam s ricínovým olejom,troškou himalájskej soli,vodou a aplikujem na ekzém.Prekryjem potravinárskou foliou,nechám posobiť 20 minút.Opláchne si to a natrie ešte ricínovým olejom,prípadne aj iným nejakým krémom.Po prvom použití bol viditeľný výsledok.Ja ho používam ako masku na tvár,dekolt a plecia.Pokožka je oveľa krajšia,čistejšia a hladšia.
Nikola
Íl používam ako masku na tvár, mám mastnú pleť a veľmi mi pomáha. Pokožku mám matnú, hladkú a pekne stiahne póry. Miešať s vodou však neodporúčam. Použite jogurt, mlieko, pleťový olej alebo jablčný ocot.
Nikola
Super ako maska na tvár aj na vlasy. Zmiešavam ho väčšinou s bielym jogurtom. Osvedčil sa mi aj ako náhrada suchého šampónu. Skvelá vecička, odporúčam.
Julka
veľmi dobré účinky
Úžasný
Prášek jsem vyzkoušela na zapálenou pokožku na noze. Udělala jsem pastu s vodou a nanesla. Neuvěřitelně to chladilo, tak jsem pastu rozetřela na celou nohu (od kolene po kotník) a druhou také. Pasta krásně chladila, zklidnila mi pokožku a hlavně mi stáhla otok kolem kotníků! Neuvěřitelné, ale úžasné. Moc díky za takový výrobek.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa