Whow! - čistiaca prášková maska & čistič (v sklenom obale)

Whow! - čistiaca prášková maska & čistič (v sklenom obale)

6,45 €
s DPH

Starostlivo namiešaná prášková pleťová maska s čiernym uhlím na podporu boja proti akné, čiernym bodkám, vyrážkam a ďalším nedokonalostiam pleti. Problematická, zmiešaná aj mastná pleť sa odvďačí jemnému a zároveň účinnému zloženiu s obsahom bieleho ílu, čierneho aktívneho uhlia a oxidu zinočnatého (bez nano častíc), ktoré zabojujú so zanesenými pórmi, podráždením aj tvorbou zápalových ložísk. Pokožku zregenerujú, efektívne vyčistia a podporia jej prirodzenú obnovu. Navyše dodajú cenné živiny v podobe ovsených proteínov a stopových prvkov.

Prášková pleťová maska Whow! je vhodná pre všetky typy pleti, zvlášť pre mastnú, zmiešanú, aknóznu a problematickú pleť.

> čisto prírodné zloženie s bohatým obsahom minerálnych a stopových prvkov prospešných pre zdravie pleti
> hĺbkové čistenie, detoxikácia a obnova pleti pomáha eliminovať výskyt akné, čiernych bodiek a vyrážok a tvorbu zápalových ložísk
> prášková maska je ideálnym produktom pre každý typ pleti – zmiešaním s hydrolátom, jogurtom, vodou či ďalšími zložkami predstavuje neuveriteľne variabilného kozmetického pomocníka

 > PRÍRODNÁ PLEŤOVÁ MASKA   
 > VO FORME JEMNÉHO PRÁŠKU   

 > HĹBKOVO ČISTÍ A DETOXIKUJE  
 > ZMIEŠANÁ, MASTNÁ A AKNÓZNA PLEŤ
 

Pridať medzi obľúbené (9)

K udržaniu zdravia a krásy čistej a žiarivej pleti bez pochýb patria aj čistiace rituály, vďaka ktorým pleť zbavíme nečistôt, pomôžeme jej nájsť vlastnú rovnováhu a pripravíme ju na vstrebávanie následne aplikovaných vyživujúcich a hydratačných prípravkov. Ideálnym prostriedkom pre docielenie želaných výsledkov sú tiež soaphoristické masky na tvár. Prášková pleťová maska predstavuje skvelý hravý a pritom účinný prostriedok pre docielenie želaných výsledkov v podobe krásnej, zdravej a žiarivej pleti. Vyváženou kombináciou čistiacich a aktívnych látok zabezpečí prečistenie pokožky a pórov a zároveň upokojenie pleti v prípade podráždenia. Čisto prírodné zloženie pravidelným používaním prispieva k zlepšeniu stavu pleti, nezaťažuje ju, ale osviežuje a jemne stimuluje k rýchlejšej obnove kožných buniek.

OBSAH
50 ml

NÁŠ TIP
Zmiešajte práškovú masku s vodou, jogurtom alebo kvetovou vodou podľa Vášho typu pleti pre vytvorenie účinnej čistiacej pleťovej masky alebo experimentujte s pridaním olejčekov pre získanie blahodarnej masky pre revitalizáciu a remineralizáciu pleti.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Prášková pleťová maska sa výborne kombinuje s kvetovými vodami – hydrolátmi, organickými olejmi či esenciálnymi olejmi podľa typu pleti.

VÔŇA VÝROBKU
Prírodná prášková maska nemá takmer žiadnu vôňu.

FARBA VÝROBKU
Za svoje sivo-čierne sfarbenie výrobok vďačí výhradne obsiahnutým zložkám.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Výrobok má konzistenciu jemne mletého prášku.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Prášková maska neobsahuje pridané konzervačné látky.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Produkt je balený v ekologickom sklenom obale s praktickým PET uzáverom. Sklo predstavuje odolný inertný materiál, vďaka čomu je obsah výrobku chránený. Navyše je sklené balenie možné opätovne využiť v domácnosti alebo plnohodnotne recyklovať.
Obal výrobku je vratný v rámci nášho recyklačného programu.
V prípade, že sa rozhodnete obal výrobku vyhodiť, po oddelení PET uzáveru ho vhoďte do zeleného kontajnera určeného na zber skleného odpadu.

APLIKÁCIA
Ako maska: Primerané množstvo práškovej zmesi (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko alebo jogurt) v množstve, aby po rozmiešaní zmesi sa vytvorila pasta. Vzniknutú masku naneste pomocou kozmetického štetca či špachtle, resp. prstami rúk na pleť vynechaním oblasti okolo očí a úst. Nechajte pôsobiť do doby zaschnutia (cca. 15-20 minút) a následne opláchnite vlažnou vodou. Odporúčame používať maximálne trikrát do týždňa.
Ako čistič: Primerané množstvo práškovej zmesi (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko) v množstve, aby po rozmiešaní zmesi sa vytvorila pasta. Vzniknutú pastu naneste krúživými pohybmi pomocou rúk a prstov, hubky či kefy na navlhčenú pleť a jemne premasírujte po jej povrchu.  Následne opláchnite vlažnou vodou. Určené na každodenné použitie.

UPOZORNENIA
Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, zdroju vlhkosti a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Kaolin (biely íl)*, Activated Charcoal (aktívne uhlie)*, Avena Sativa Kernel Meal (ovos)*, Phyllanthus Emblica Fruit Powder (embilika lekárska)*, Zinc Oxide (oxid zinočnatý bez nano častíc)
*certifikovaná organická zložka

4.2

Hodnotilo 7 zákazníků

Hodnotenie 

whow

Miluje všetko s čiernym uhlím. Odkedy používam mydlo carbone, túto masku, a DETOX micelárnu vodičku, pleť mám úžasne čistú a akné ma už veľmi netrápi.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

maska

Super maska.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

prášková maska

S maskou som veľmi spokojná. Vyhovuje mi, že si ju môžem domiešať podľa fantázie, či aktuálnej potreby mojej pleti. Maska rieši môj problém so zanesenými pórmi. Ak mám práve pleť aj trocha suchšiu, pridám pár kvapiek hroznového oleja a mám postarané aj o hydratáciu.

Hodnotenie 

maska s aktivnym uhlim

Hotový zázrak pre mastnú pleť. Maska dokáže zatočiť s tvorbou nadbytočného mazu, vyčistí zanesené póry a ostáva po nej pocit čistoty a sviežosti.

Hodnotenie 

Úžasná

Skvelá maska na čistenie pleti. Pleť je po nej hladká, póry ako vygumované.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

Skvela

Maska posobi aj ako velmi jemnulinky peeling. Plet je po nej hladka. Pouzivam po narocnom dni, ked sa plet spoti, alebo ak pracuje v prasnom prostredi. Maska plet vzdy dokonalo vycisti az do hlbky porov.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

Pani

Moju recenziu na tento produkt nájdete tu
http://beautyrecenzie.blogspot.sk/2016/05/soaphoria-chillotab-3-2-1-whow-cistiaca.html

8586017852792

Tabuľka vlastností

OBSAH
50 ml
TYP PLETI
MASTNÁ
TYP PLETI
ZMIEŠANÁ
TYP PLETI
AKNÓZNA / PROBLEMATICKÁ
ČO MA TRÁPI
AKNÉ
ČO MA TRÁPI
ČIERNE BODKY
ČO MA TRÁPI
ROZŠÍRENÉ PÓRY
ČO MA TRÁPI
VYRÁŽKY

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)