Celkové hodnotenie
5
16 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Radka
Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za úžasný produkt, akým Bronztone aktivátor opálenia, určite je. Veľmi ťažko a zdĺhavo sa opaľujem, no keď som začala používať tento výrobok, pobyt na slnku sa pre mňa, konečne po dlhých rokoch, stal takým malým víťazstvom. Opáli ma "co by dup", pokožka sa nešúpe (niekedy zvykla) a mám ju hydratovanú. Aktivátor zvyknem používať aj na suché miesta na tele, u mňa sú to najmä nohy - krásne ich zvláčni, len ho je potrebné na to konkrétne miesto poriadne vmasírovať. Toľko odo mňa. Tento produkt mi dlho chýbal na slovenskom trhu, ďakujem Vám, konečne si aj ja môžem dosýta užívať slnečné letné lúče.
Gabriela
Vynikajúci výrobok. Nemám veľa času vylihovať hodiny na slnku. Aktivátor opálenie skrátil čas opekania, pokožka ostala okamžite hnedá a vláčna vďaka olejom. Určite si ho zakúpim znova.
Alexandra
Tento produkt naozaj funguje. Aj keď ste biely ako stena (ako ja) a neznášate opaľovanie, tak vám to pomôže, aby vás opaľovalo do hneda aj keď nie ste dlho na slnku. Určite si zakúpim aj nabudúce.
Lenka
Z každej dovolenky sa zvyčajne vraciam buď spálená alebo neopálená. Vďaka BRONZTONE som po tohtoročnej dovolenke opálená pekne dohneda. Aktivátor som však kombinovala s opaľovacím krémom.
Vanesa
Naozaj to funguje, na slniečku ma chytalo pekne do hneda a asi aj rýchlejšie, ako zvyčajne :) Objednala som znova :) A ešte to aj dobre vonia!
Zuzana
Funguje a naozaj sa po naneseni clovek opaluje do hneda. Na krátke prechadzky a kratsi pobyt na slnku super. Pouzivam iba na telo. Odporucam
Vierka
SOM NADŠENÁ! Toto je must have kúsok pre všetky bleduľky. Moje večne snehobiele nohy zrazu chytili farbu. Olejček naozaj pomáha. Plusom je , že po slnení nie som červená ako paprika ale pokožku mám prirodzene hnedastú. SUPER!
Sima
Príjemný ľahký olej na celé telo, ktorý robí zázraky. Používam už druhé leto a musím povedať, že krajšie a rýchlejšie opálenie som ešte nezažila. Nie som spečená ale príjemne opálená a pokožku nemám vysušenú a zničenú.
Denisa
Parádna vecička. Olej som odskušala už viackrát a som naozaj spokojná. Príjemný ľahký olejček používam pred počas a aj po slnení. Účinne pomáha lepšie a krajšie sa opáliť.
Diana
Vyrobok spĺňa a robí to čo popis na obale a stránke sľubuje. Veľká spokojnosť.
Veronika
Naozaj neľutujem kúpu tohto pomocníka. Nechodím často na slniečko a keď aj idem nechce ma opáliť ani do tmavobiela :D Toto ma neskutočne potešilo. Nemôžem povedať, že by som bola hnedá ako čokoládka, ale pokožku mám opálenú všade krásne do bronzova a dokonca rovnomerne a nie som spečená a červená. Super
Barbi
Bronzilla, bronztone! Bez týchto dvoch olejov si už letnú dovolenku a celkovo leto neviem ani predstaviť. Opálená a krásna pokožka vďaka tomuto kombu je samozrejmosťou.
Tereza
Spokojnosť, výrobok spĺňa čo sľubuje, jemná vôňa, rýchle a krásne opálenie, žiadna červená spálená koža.
Jarka
Presvedčila ma slečna vo vašom stánku a musím povedať, že olejček splnil všetky očakávania. Slečna ho chválila a všetky pozitíva sa naozaj naplnili. Opálim sa rýchlejšie a rovnomernejšie.
Alex
Super produkt. Pomôže s opálením a je veľmi príjemny na pokožke
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa