Celkové hodnotenie
5
5 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Beatka
Zmyselnosť je moja obľúbená vôňa. Keď som zistila, že táto kolekcia bola rozšírená o penu hneď bola v košíku. Parádna vôňa. Sprchovacie peny milujem, lebo je pokožka po použití naozaj jemná a prevoňaná.
Monika
Zmyselnosť - lepší názov pre túto vôňu neexistuje. Krásna jemná ale zároveň sebavedomá vôňa. Sprcha s touto penou je hotový zážitok. Nezvyčajná konzistencia, ktorá ale neskutočne rozmaznáva suchú pokožku. Tohto produktu nebudem mať nikdy dosť.
Mamina
Krásna vôňa, príjemné hydratačné účinky. Po sprche kožu nemám napnutú a nesvrbí ma a to aj keď nepoužijem telový krém. To sa mi dávno nestalo. Úžasnááá je!
Dominika
Sprchovaciu penu som dostala ako darček a bola to trefa do čierneho. Milujem toto krásne sklenené balenie, ktoré môžem dokonca vrátiť a dať mu druhú šancu. Milujem jej úžasnú neopísateľnú ženskú vôňu a tú výnimočnú aplikáciu a konzistenciu. Všetky prsty hore za tento super produkt.
Lubka
Všetky sprchovacie peny sú jednoducho topka! Toto je totálny must have pre suchú pokožku. Po sprche sa cítim sviežo, čisto a zároveň mám neuveriteľne hebkú pokožku.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa