Overall rating
5
5 Reviews
Satisfaction
(5)
Beatka
Zmyselnosť je moja obľúbená vôňa. Keď som zistila, že táto kolekcia bola rozšírená o penu hneď bola v košíku. Parádna vôňa. Sprchovacie peny milujem, lebo je pokožka po použití naozaj jemná a prevoňaná.
Monika
Zmyselnosť - lepší názov pre túto vôňu neexistuje. Krásna jemná ale zároveň sebavedomá vôňa. Sprcha s touto penou je hotový zážitok. Nezvyčajná konzistencia, ktorá ale neskutočne rozmaznáva suchú pokožku. Tohto produktu nebudem mať nikdy dosť.
Mamina
Krásna vôňa, príjemné hydratačné účinky. Po sprche kožu nemám napnutú a nesvrbí ma a to aj keď nepoužijem telový krém. To sa mi dávno nestalo. Úžasnááá je!
Dominika
Sprchovaciu penu som dostala ako darček a bola to trefa do čierneho. Milujem toto krásne sklenené balenie, ktoré môžem dokonca vrátiť a dať mu druhú šancu. Milujem jej úžasnú neopísateľnú ženskú vôňu a tú výnimočnú aplikáciu a konzistenciu. Všetky prsty hore za tento super produkt.
Lubka
Všetky sprchovacie peny sú jednoducho topka! Toto je totálny must have pre suchú pokožku. Po sprche sa cítim sviežo, čisto a zároveň mám neuveriteľne hebkú pokožku.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in