Overall rating
4.9
8 Reviews
Satisfaction
(4.9)
Nina
Príjemne chladí a dostatočne hydratuje, Uľaví aj od opuchov a kruhov pod očami. Som veľmi spokojná
Lenka
Tento gelkrém na očné okolie je fajn. Je jemnučký, vstrebáva sa rýchlo, pokožka je napitá a vláčna. Oči ma z neho neštípu, ľahko sa dávkuje pumpičkou.
Magdaléna
Prekvapilo ma, že takýto ľahký a nemastný očný krém mi dodáva dostatočnú hydratáciu. Vstrebáva sa raz dva, a úžasne chladí. Čo je ráno na moje opuchnuté očné okolie ako balzam na dušu. ODPORÚČAM
Bronislava
Ľahučký, chladivý, hydratačný a účinný. Nečakala som že takýto ľahučký gélik vydrží počas celého dňa hydratovať pleť okolo očí ale ostala som milo prekvapená. Jemné vrásky sú menej viditeľné a pleť okolo očí vyzerá sviežejšie a jasnejšie
Tereza
Hydratuje, jemne vypína očné okolie a príjemne chladí. Držím o v chldniče, a na ráno je to to najlepšie čo môžem svojmu očnému okoliu dopriať.Stačí málinko, balenie vydrží naozaj dlho.
Veronika
príjemne chladí, hydratuje a osviežuje
Sima
Výborný krémik, gélová textúra, príjemne upokojuje a hydratuje. Očné okolie mám po jeho použití menej unavené a je sviežejšie. Čo mi však trošku chýba, je aj nejaký výživnejší variant produktu na oči.
Anna
Na unavené oči ako stvorený. Príjemne chladí, osviežuje, zjemňuje a mám pocit, že mám okolie očí aj menej citlivé, rozhodne krásne hydratované. Super produkt za veľmi dobrú cenu!
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in