Celkové hodnotenie
4.9
12 Recenzie
Spokojnosť
(4.9)
Petra
Synovi som potierala ekzém zo zimy na líčkach tampónom s touto vodou a pekne mu zmizol.
žaneta
Produkt je vhodný na citlivú a podráždenú pokožku ktorú mi upokojil :)
Aďa
Rumančeková kvetová voda má úžasné upokojujúce účinky na moju pokožku. Pomáha mi zmierniť podráždenie a uvoľniť sa po náročnom dni. Odporúčam s 5 hviezdičkami! :)
Katarína
Táto kvetová voda má prirodzené antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať moju od prírody veľmi svetlú a pehatú, veľmi citlivú pleť zdravú a jemnú bez začervenania.
Mia
Vďaka svojim protizápalovým účinkom mi táto kvetová voda stále pomáha zmierniť akné a iné kožné problémy. Je pomocníkom na každý deň. Už mám 6 fľaštičiek, ale musím tiež pochváliť recyklačný program firmy. Som stálou zákazníčkou a oceňujem ich úsilie.
Irina
Používanie harmančekovej kvetovej vody mi pomohlo zlepšiť farbu a tón mojej pleti. Teraz mám jasnejšiu a sviežejšiu pleť. Mám ju zaradenú do každodenneho ošetrenia. Odporúčam.
Miriam
Tonikum z harmančeka my pomohol zlepšiť farbu a tón mojej pleti. Teraz mám jasnejšiu a sviežejšiu pleť.Obľubujem tiež aj lipový hydrolát, aj ten je výborný.
Slávka
Produkt je výborný. Vždy ju máme doma aj viac flašiek. Používanie rumančekovej kvetovej vody stále zmierni svrbenie a podráždenie, namjä po opaľovaní alebo po kúpaní v slanej vode, na špínance a podobne. Odporúčam pre celú rodinu.
Tamara
Jedna dobrá voľba pre citlivú a suchú pokožku, ktorá potrebuje ozaj jemnú starostlivosť a hydratáciu. Od samého začiatky značky ju používam a nedám na túto vodičku dopustiť.
Klára
Rumančekový hydrolát používame pre naše deťúrence. Od narodenia im zvlhčujem vzduch v izbe. Týmto spôsobom nemusím náročne robiť odvar a odparovať a pritom účinok je totožný. Tiež striekam hydrolát pred spaním na vankúš. Máme oveľa menej zdravotných, respiračných ochorení za rok.
Veve
Organická voda s harmančekom je perfektná aj na mastnú pleť. Krásne hydratuje, odstraňuje maz a pre mňa je hlavné, že nedráždi pokožku. Môžem len odporučiť :D už mám 4 flaštičku :D
Natalia
Táto voda mi vyhovuje, mám veľmi citlivú pleť.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa