Overall rating
4.9
12 Reviews
Satisfaction
(4.9)
Petra
Synovi som potierala ekzém zo zimy na líčkach tampónom s touto vodou a pekne mu zmizol.
žaneta
Produkt je vhodný na citlivú a podráždenú pokožku ktorú mi upokojil :)
Aďa
Rumančeková kvetová voda má úžasné upokojujúce účinky na moju pokožku. Pomáha mi zmierniť podráždenie a uvoľniť sa po náročnom dni. Odporúčam s 5 hviezdičkami! :)
Katarína
Táto kvetová voda má prirodzené antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať moju od prírody veľmi svetlú a pehatú, veľmi citlivú pleť zdravú a jemnú bez začervenania.
Mia
Vďaka svojim protizápalovým účinkom mi táto kvetová voda stále pomáha zmierniť akné a iné kožné problémy. Je pomocníkom na každý deň. Už mám 6 fľaštičiek, ale musím tiež pochváliť recyklačný program firmy. Som stálou zákazníčkou a oceňujem ich úsilie.
Irina
Používanie harmančekovej kvetovej vody mi pomohlo zlepšiť farbu a tón mojej pleti. Teraz mám jasnejšiu a sviežejšiu pleť. Mám ju zaradenú do každodenneho ošetrenia. Odporúčam.
Miriam
Tonikum z harmančeka my pomohol zlepšiť farbu a tón mojej pleti. Teraz mám jasnejšiu a sviežejšiu pleť.Obľubujem tiež aj lipový hydrolát, aj ten je výborný.
Slávka
Produkt je výborný. Vždy ju máme doma aj viac flašiek. Používanie rumančekovej kvetovej vody stále zmierni svrbenie a podráždenie, namjä po opaľovaní alebo po kúpaní v slanej vode, na špínance a podobne. Odporúčam pre celú rodinu.
Tamara
Jedna dobrá voľba pre citlivú a suchú pokožku, ktorá potrebuje ozaj jemnú starostlivosť a hydratáciu. Od samého začiatky značky ju používam a nedám na túto vodičku dopustiť.
Klára
Rumančekový hydrolát používame pre naše deťúrence. Od narodenia im zvlhčujem vzduch v izbe. Týmto spôsobom nemusím náročne robiť odvar a odparovať a pritom účinok je totožný. Tiež striekam hydrolát pred spaním na vankúš. Máme oveľa menej zdravotných, respiračných ochorení za rok.
Veve
Organická voda s harmančekom je perfektná aj na mastnú pleť. Krásne hydratuje, odstraňuje maz a pre mňa je hlavné, že nedráždi pokožku. Môžem len odporučiť :D už mám 4 flaštičku :D
Natalia
Táto voda mi vyhovuje, mám veľmi citlivú pleť.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in