Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Terezka
Je to úžasný krém. Hlavne je bez chémie. Všetko vylieči. Teda z mojej skúsenosti kožné problémy ale aj pri bolesti kĺbov . Ničí opary ..proste popis výrobku neklame. Ako tehotná som rada že existuje krém bez chémie skoro na všetko .. ďakujem a dúfam že aj o 20 rokov ho nájdem .
Mona
Dávam mu 6 hviezdičiek z 5. Používam ho na suché miesta na tele a aj na pleť namiesto krému a neviem si ho vynachváliť. Spotrebujem a kupujem ďalší :)
Zuzana
Tento balzam je skvelý asi na všetko :) manžel ho používa po športe alebo na boľavé kríže, ja ho používam na unavené chodidlá a deťom ho natieram najmä na hruď pri prechladnutí. Príjemne mentolovo vonia a má skvelé zloženie.
Kristína
Na tento zázrak nedáme dopustiť... Používame ho na suché miesta a na popáleniny je to tá najlepšia vec, odskúšané na popálenine z motorky (po jazve ani stopy) a na obarení sa olejom pri varení. Odporúčam všetkými desiatimi :)
Lucia
Skvelý, voňavý, hydratujúci :) Všetky tieto univerzálne balzamy su skvelé :)
_em.ty_
Hustá konzistencia no napriek tomu sa ľahko roztiera a príjemne vonia. Pracujem v cateringu takze môžem iba odporučiť na popáleniny či malé rezné ranky. Všetci kolegovia ho milujú. TOP!
Joly
Balzam sa prakticky osvedčil okrem bežného ošetrenia tela po kúpeli aj v prípade svrbivých vyrážok alergického pôvodu spôsobených liekmi. Pôsobí príjemne chladiaco a utišuje svrbenie. Odporúčam aj pre iných.
Natalia
Balzam má peknú sviežu vôňu, je mierne chladivý.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in