VRÁŤ MA A ZÍSKAJ ZĽAVU

obal.jpg

Na životné prostredie myslíme aj pri výbere obalov našich produktov a preto používame výhradne recyklované a opätovne recyklovateľné materiály. Či už ide o sklo, papier alebo plast, všetky obaly našich produktov sú certifikované a zdravotne nezávadné.

.

To ale nie je všetko!

Ak sa rozhodnete pre recykláciu a zapojíte sa do nášho recyklačného programu pre obaly výrobkov Soaphoria, skutočne dokážete urobiť niečo pre svoje životné prostredie i peňaženku.
Od mája 2018 sme do recyklačného programu zapojili všetky obaly od našich výrobkov. Za vrátené plastové či sklené nádobky, ktoré nám prinesiete späť do ktorejkoľvek z našich kamenných prevádzok, si môžete uplatniť zľavu z ďalšieho nákupu. Výška zľavy sa pohybuje v závislosti od konkrétneho typu obalu.

OBAL PATENTOVÉ SKLO KELÍMOK - 125ml a 255ml - 0,40€
OBAL SKLO OSTATNÉ VÝROBKY - 0,20€
OBAL PLAST/HLINÍK/BEAUTYPHORIA - všetky objemy - 0,10€

Hodnota vrátených obalov a teda celková suma výslednej zľavy smie zároveň predstavovať maximálne 25% hodnoty celého nákupu. Zľavu z recyklačného programu nie je možné kombinovať s inými zľavami okrem zľavy z vernostného programu Soaphoria.
Taktiež máte možnosť získať darček v podobe praktickej eko tašky. Pri vrátení obalov v celkovej minimálnej hodnote 3,50€ si môžete odniesť svoj nákup v taške šetrnej k prírode, ktorú od nás dostanete úplne zadarmo!
V prípade, že naše výrobky nakupujete u našich obchodných partnerov, informujte sa o možnosti vrátenia obalov a uplatnenia zľavy z nákupu priamo u svojho predajcu.

*Z kapacitných dôvodov prosíme zákazníkov, aby sa v prípade záujmu o vrátenie prázdnych obalov od produktov kategórie Cleano vopred informovali o možnostiach vrátenia na telefónnom čísle 0917 794 437.