Celkové hodnotenie
4.9
7 Recenzie
Spokojnosť
(4.9)
Biba
Krásna vôňa šťastia !!! Milujem vaše krémové deodoranty, no chýbala mi vôňa šťastia. A konečne je v deodorante a dokonca vysúvateľnom zero waste obale. Chválim a ďakujem. Je úžasný!! Účinkuje perfektne, vonia po celý deň :)
Tina
Skvelý a naozaj účinný. Oceňujem zloženie bez sódy, ktorá síce nie je zlá, ale často hlavne v lete dráždila moju pokožku. vôňa je úžasná, táto kolekcia šťastie je moja obľúbená zo všetkých Soaphoria vôní. Svieža, výrazná ale príjemná. Výborne sa rozotiera, nezanecháva stopy a je účinný celý deň. Oceňujem praktické balenie.
Simona
veľmi ma potešila táto novinka. Som dlhorocčná fanúšička Soaphorie a aj jej krémových deodorantov. Tento si získal moje srdce.
Lydka
Milujem jeho vôňu, a má skvelú výdrž.
Kika
Konečne šťastie v deodorante. Milujem tú vôňu a ten deodorant je naozaj vynikajúci. Jednoducho sa nanáša balenie je zero waste,tá nádherná vôňa so mnou drží počas celého dňa
Ľubka
Účinný, zero waste a dokonca krásne vonia. Máme aj pánsku aj dámsku verziu a obaja sme nadmieru spokojní.
Zuzana
Krásna vôňa. Najlepšia akú som v deodorante kedy cítila. Strhavam iba jednu hviezdicku za konzistenciu, ktora sa obcas tazsie vysuva z papieroveho obalu, drobí sa a neda sa !vydlabat" ani prstom. Prestala som koli tomu kupovat. Velmi by som si zelala ak by sa deodorant stastie dal vyrobit aj ako tie,tkore sa nanasaju prstom, mozno by sa tak nedrobil.Ak by existovala aj tato forma tak opakovane kupujem. Moje zbožné želanie :) Zmena konzistencie a balenia
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa