Celkové hodnotenie
5
9 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Rado
Výborný produkt. Jedinečný, keďže s takýmto deo som sa ešte nestretol, ale taktiež aj v účinnosti. Zaujímavé prevedenie a účinné zloženie. Palec hore!
Ivan
Je naozaj účinný, príjemná vôňa sa uvoľňuje počas celého dňa. Páči sa mi jeho praktickosť a využitie ako na podpazušie tak aj napríklad na chodidlá.
Marek
Príjemný deodorant. Veľmi pekne vonia. Konzistencia pripomína telové mlieko, čo je pozitívne lebo sa rýchlo vstrebe a tak nezanecháva stopy na mojich obľúbených čiernych tričkách.
V.
Chválim. Chcelo čas zvyknúť si na nanášanie prstami, ale neľutujem kúpu tohto deodorantu. Je pomerne ľahký a tekutý, čiže pri otváraní treba byť opatrný. Avšak, vonia skvelo, je účinný počas celého dňa a to nielen v podpazuší ale napríklad aj na nohy alebo dlane.
Dano
Skvelý, ľahký príjemný na pokožke. Obsah je trošku tekutý, pri otváraní je na mieste opatrnosť aby sa nevylialo niečo navyše.
Tomáš
Bezpečný, zdravý a účinný. Použitie je naozaj jednoduché, konzistencia je ľahká a príjemná. Vôňa nevtieravá a a zaujímavá. Deodorant je potrebné pretrepať pred použitím, no to je najmenej.
Alex
Pre tých čo sa rozhodujú, rozhodne odporúčam, no buďte opatrní pri otváraní. Je potrebne ľahko pretrepať a potom dávať pozor aby sa nevylialo priveľa. Ináč úžasný účinnosťou, vôňou ale aj výdržou.
Gabriel
Účinný, vonia super, má dobrú výdrž. Rýchlo sa vstrebáva a baví ma aj balenie a netradičná forma aplikácie.
P.
Spokojnosť na jednotku. Účinný, voňavý, praktický a príjemný na pokožke.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa